کد خبر: ۱۳۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹

گوشی های چند میلیون دلاری/تصاویر

در سراسر جهان گوشهای دیگری نیز وجود دارد که قیمت آنها برای مصرف کنندگان معمولی باورنکردنی است.
به گزارش تجارت امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ گران ترین موبایل های دنیا همان کار گوشی های عادی را انجام می‌دهند و از نظر فنی برتری زیادی نسبت به مدل‌های رایج ندارند اما قیمت بالای این موبایل‌ها به واسطه نام و مواد گران قیمتی است که در تزیینات آنها به کار رفته است.این مدل‌ها در تعداد بسیار محدود تولید می‌شوند و برای ساخت آنها از موادی مثل الماس، طلا و چرم استفاده شده است.

Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6
Super Nova نود و پنج میلیون و پانصد هزار دلار

این آی فون گرانقیمت که بسیار زیبا طراحی شده است در رده اول گرانقیمت ترین گوشی های جهان قرار دارد. این گوشی با یک پوشش طلای 18 عیاری پوشیده شده است اما چیزی که بیش از هر چیز جلب توجه می کند، الماس بزرگی است که در پشت آن قرار گرفته است.

ارزانتری آن پوشش پلاتین با یک الماس آبی در پشت این گوشی است اما نسخه ارزان این گوشی نیز چهل و هشت میلیون و پانصد هزار دلار قیمت دارد.

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر

iPhone 5 Black Diamond
15 میلیون و 300 هزار دلار

الماس سیاه یکی از کمیاب ترین جواهرات در جهان است. Stuart Hughes توانست یکی از این الماس های سیاه را بیابد و سفارشی آن را در یکی از آیفون ها قرار دهد. البته الماس های کوچکتری هم در این گوشی وجود دارد. طلا، الماس و سنگ های دیگری که در این گوشی به کار رفته است. 

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر

iPhone 6 Amosu Call Of Diamond
2 میلیون و 700 هزار دلار

اکثر ما گوشی های اپل را با لوگوی پشت آن می شناسیم. چیزی که این گوشی را خاص می کند، این است که این لوگو به طور کامل از الماس پوشیده است. در این گوشی بیش از 6000 الماس کوچک کار شده است. 

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر

Diamond Crypto Smartphone
1 میلیون و 200 هزار دلار

شاید در نگاه اول، این گوشی به عنوان بهترین گوشی های هوشمند دنیا به چشم نیاید، اما حقیقت چیز دیگری است و قدرت این گوشی نه در پردازنده آن بلکه در جواهرات کار شده در بدنه آن است؛ شما با داشتن این گوشی خاص دیگر نگران سرقت اطلاعاتی خود نیستید.
در مجموع 50 الماس روی قسمت بیرونی این گوشی کار شده است که آن را Peter Aloisson طراحی کرده است. قیمت این گوشی بدون این الماس ها، نهایتا 600 دلار است.

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot
1 میلیون دلار

تنها سه گوشی از این مدل توسط Gresso ساخته شده است. در حقیقت بر روی پانل چوبی در پشت این گوشی طلا کار شده است. چیز جالبی به نظر می رسد ولی آیا واقعا 1 میلیون دلار می ارزد؟! با این قیمت می توانید با یک هواپیمای شخصی به بهترین نقاط دنیا سفر کنید.

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر

Vertu Signature Cobra
به قیمت 310.000 دلار

این گوشی یکی از منحصر به فردترین گوشی های موجود در این لیست است. از این مدل تنها 8 نمونه در جهان تولید شده است. در حقیقت یک مار بر روی لبه جلویی این گوشی پیچیده شده است.
این مار تنها یک پلاستیک ساده نیست بلکه از الماس های برش داده شده ساخته شده است و یک جفت گوشواره ای الماس سفید هم از گوش این مار آویزان است. چشم این مار از زمرد کوچک ساخته شده و نزدیک به 500 یاقوت در بدن این مار وجود دارد.

موبایل های میلیون دلاری را بیینید+تصاویر
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما