کد خبر: ۱۸۷۰۴
تعداد بازدید: ۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
ولادیمیر پوتین:
آزادی حلب گام بسیار مهمی در راه عادی شدن اوضاع در سوریه و منطقه است و بدون شک این عملیات و کمک رسانی به سوری ها با مشارکت نیروهای روسی انجام گرفت.
به گزارش تجارت امروز به نقل از انتخاب، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه مطبوعاتی پایان سال 2016 اعلام کرد: روسای جمهور ایران و ترکیه نقش مهمی در آزادسازی حلب ایفا کردند.

رئیس جمهوری روسیه روز جمعه در مصاحبه پخش مستقیم در کاخ کرملین اظهار کرد: تلاش ها برای برقراری آتش بس نهایی در سوریه با مشارکت تمامی طرف های ذی نفع از جمله ایران و ترکیه ادامه دارد.

وی ادامه داد: آزادی حلب گام بسیار مهمی در راه عادی شدن اوضاع در سوریه و منطقه است و بدون شک این عملیات و کمک رسانی به سوری ها با مشارکت نیروهای روسی انجام گرفت.

رئیس جمهوری روسیه در این نشست خبری که صدها خبرنگار داخلی و خارجی حضور دارند، گفت: همراه ایران، ترکیه و البته دولت سوریه و همچنین دیگر کشورهای منطقه برای انجام اقدام ها با هدف برقراری صلح پایدار فعالیت می کنیم.

وی تاکید کرد: باید تلاش کرد تا اقدام های جنگی در سوریه پایان یابد و ما برای رسیدن به همین هدف تلاش می کنیم.

پس از چهار سال اشغال حلب از سوی تروریست های مورد حمایت خارجی، ارتش سوریه دیروز توانست آخرین بخش در شرق این شهر را پاکسازی و آزادی کامل آن را اعلام کند. 

Image result for ‫ولادیمیر پوتین روحانی‬‎
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری