کد خبر: ۱۸۷۵۷
تعداد بازدید: ۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
منصوریان:
علیرضا منصوریان روی خط برنامه نود آمد و پاسخگوی سوالات عادل فردوسی پور بود.
به گزارش تجارت امروز، منصوریان گفت: ما سیدمهدی رحمتی را روی نیمکت داشتیم که آزمایش بزرگی برای سید حسین حسینی بود و سربلند بیرون آمد. در این تجربه برای تغییرات در تیم از کادرفنی و سرپرست و مدیرفنی تیم تشکر میکنم. از آقای افتخاری به صورت ویژه تشکر می کنم و در این مدت که خیلی چالش وجود داشت هیچ وقت دست من را رها نکرد. اما فضای چالش باشگاه ما هنوز به شرایط پایدار نرسیده و همچنان چالش داریم و هم باید با فضای بیرون زمین مبارزه کنیم و هم درون زمین. خدا را شکر به بنزین سبزمان رو آوردیم و جواب گرفتیم.
منصوریان در پاسخ به این که گفته بود دلیل نمیکت نشینی رحمتی فنی بوده اما افتخاری اعلام کرده این دو نفر اختلاف دارند گفت: در برنامه شما باید واقع بین باشیم. فضای گپی(شکافی) بین من و رحمتی بعد از بازی نفت به وجود آمد و درباره بازی کردن سید حسین حسینی به آقای بابازاده گفتم این شانس را باید به موقع به او بدهیم و نباید دیر شود. حسینی بازی را در در تیم امید با من شروع کرد و در همین مسیر به استقلال آمد و بسیار پرتلاش و زحمتکش نشان داد و در این بازی به لحاظ فنی او را به زمین فرستادیم.
وی در واکنش به این که در بازی آسان تر با ملوان نوین به حسینی بازی نداده و به نظر می رسد غیبت رحمتی اصلا فنی نبوده و به اتفاقات قبل از بازی نفت ارتباط داشته گفت:ما در بازی با ملوان نوین دست به ریسک نزدیک چون تیم بی ادعای قشقایی آمد و پرسپولیس را شکست داد. یک سری اتفاق در بازی نفت رخ داد و من یکی دو جلسه با مهدی داشتم، مهدی دوست خوب من است و کسی است که همبازی من بوده ولی سرحال بودن و شرایط فنی او طوری بود که شاید لازم بود یک تلنگر هم بخورد و من اعتقاد دارم وجود رقبا باعث می شود پیشرفت کنیم. شاید حسینی باعث شود رحمتی رویکردی به خودش داشته باشد. نمی توانیم منکر توانایی فنی رحمتی شویم ولی تصمیم بر این شد حسینی بازی کند. ما خسرو را هم در این بازی روی نیمکت گذاشتیم که از وزنه های ما بود و جوانان اگر می توانند بازی کنند باید حمایت کنیم و در فضای فنی هرکس بهتر باشد باید بازی کند.
وی درباره مقصر نبودن رحمتی در بازی نفت گفت: درباره بازی نفت در دو صحنه بازیکنان ما ترک پوزیشن(موقعیت) کردند و ما گل را خوردیم و ربطی به رحمتی نداشت. دوست داشتن رحمتی نباید فقط شامل تعریف و تمجید باشد و شاید لازم به تلنگر هم باشد. یک روز ما با پرسپولیس بازی داشتیم و آقای قلعه نویی به من گفت اگر بازی نکنی چه می شود؟ من گفتم هیچ چیز نمی شود فقط باید پرسپولیس را ببریم.
منصوریان درباره پست کنایه آمیز رحمتی در صفحه شخصی اش گفت: او پست گذاشت اما کار خوبی نکرد. در فرودگاه ما با هم صحبت کردیم و سعی کردم آرامشش را حفظ کند و به او گفتم احتیاج داری ریکاوری بشوی و خودت را پیدا کنی و فوتبال با یک بازی تمام نمی شود. الان باید به مهدی کمک کرد و یکی از راه های کمک کردن همین بازی دیروز بود. الان از سید حسین حسینی راضی ام نه به خاطر این که سه تا سیو خوب داشت بلکه همیت خوبی داشتیم.
وی درباره قرارداد بازیکنان گفت: رحمتی و خسرو حیدری قرارداد سه ساله دارند و ما در تلاشیم قرارداد بازیکنانی مثل برزای، مجید حسینی و امید نورافکن پنج ساله شود و اگر سرباز شدند بعد از دو سال برگردند چون سال به سال قیمت اینها بالا می رود و باید با قیمت بالا آنها را بخریم. یکی دو بازیکن امید و جوانان هم از تیم های پایه باشگاه دیدم و بازی شان را پسندیدم. ترسی از جوان بازی دادن نداریم و شور و نشاط بین هواداران به وجود آمده و باعث ادامه روند می شود.
منصوریان در پاسخ به این که در بازی بعدی دروازه بان استقلال چه کسی است گفت: ما ۲۱ روز تمرین داریم و از الان مشخص نیست. در حال حاضر فاصله این دو دروازه بان خیلی کم شده و رقابت آن قدر نزدیک است که من در سخت ترین بازی چنین ریسکی کردم. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری