کد خبر: ۱۸۷۵۸
تعداد بازدید: ۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
رحمتی:
مهدی رحمتی در گفتگو با نود گفت که تا پایان قراردادش در استقلال خواهد ماند.
به گزارش تجارت امروز، مهدی رحمتی در ابتدای صحبت هایش فوت هوادار استقلال را در اصفهان تسلیت گفت.

رحمتی درباره حواشی اخیری که داشته گفت: نه حاشیه ای در کنار نبود. من که بعد از مدت ها این بازی بیرون از ترکیب بودم، در بازی هم رفتار حرفه ای و عملکرد من را دیدید. قبل بازی با حسینی گرم کردم و صحبت های لازم را با ایشان انجام دادم و خیلی خوب و عالی همه چیز تمام شد.
وی ادامه داد: بعد از بازی با نفت من به قدری ناراحت بودم دوست داشتم بازی کنم و بتوانم آن باخت را جبران کنیم ولی صلاحدید کادرفنی بودی بازی نکنم.
رحمتی درباره درخواستی که از منصوریان داشته گفت: در فرودگاه ما صحبت های درون خانوادگی داشتیم که متاسفانه رسانه ای شد و شب آمدم و خوابیدم و امروز هم مصاحبه کردم و موضعم را کاملا مشخص کردم. من یک بازیکن حرفه ای هستم و بازی نکردنم صلاحدید آقای منصوریان بوده است.
وی درباره پست کنایه آمیزی که امروز منتشر کرده گفت: من امسال پنالتی می گیرم یک نوع حاشیه است، عکس می‌گیرم حاشیه است، نماز می خوانم، ذکر می گویم و هرکاری می کنم حاشیه است. این پست من اصلا ربطی به آقای منصوریان و کسانی که در استقلال هستند نداشت. پست من مربوط به کسی بود که دز زندگی با من نان و نمک خورده بود و رفته بود درباره من مصاحبه کرده بود.
رحمتی درباره این که آیا پستش درباره حنیف عمران زاده بوده گفت: من پست را گذاشتم و خودش می‌دانست برای چه کسی است اما ربطی به آقای منصوریان ندارد. مشکل اصلی کشور ما این است همه آن چیزی که در ذهنشان است را فکر می کنند درست است.
وی ادامه داد: من بازیکن حرفه ای هستم و مربی صلاح دیده است من را روی نیمکت بگذارد و امروز هم موضع رسمی خودم را اعلام کردم و تا روز آخر قراردادم به طور حرفه ای به تمام تعهداتم عمل می کنم و در خدمت تیم استقلال هستم ولی اگر آقای منصوریان بحث و نظر دیگری بگیرند با جان و دل قبول می کنم. من تقاضایی برای ترک استقلال و گرفتن رضایت‌نامه ندارم و برای حضور در ترکیب استقلال تلاش می کنم.

رحمتی در این مصاحبه سعی کرد با منصوریان، وارد فضای چالش نشود و خیلی به سوالات عادل فردوسی پور سیاست مدارانه پاسخ داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری