کد خبر: ۱۸۸۰۸
تعداد بازدید: ۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
خورخه مندس، مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو مدعی شد که یک باشگاه چینی، پیشنهادی 300 میلیون یورویی برای جذب کریستیانو رونالدو به رئال مادرید ارائه کرده است.

به گزارش تجارت امروز به نقل از "ورزش سه"، تیم‌های چینی در هفته های اخیر موفق شده اند بازیکنانی مثل اسکار و ته وز را جذب خود کنند. به نظر عطش آنها پایان ندارد و به دنبال بازیکنان بزرگتری هستند. حال خورخه مندس، مدیر برنامه های رونالدو مدعی شد که پیشنهادی 300 میلیون یورویی به رئال برای رونالدو ارائه شده است و همچنین حقوق 100 میلیون یورو در سال.

 

 

 

او گفت:" یک پیشنهاد 300 میلیون یورویی به رئال مادرید و همچنین پیشنهاد حقوق 100 میلیون یورو در سال از چین رسیده است. ولی پول همه چیز نیست. رئال زندگی رونالدو است."

 

کریستیانو که اخیرا توپ طلا سال 2016 را به دست آورد، قراردادش را با رئال تا سال 2021 تمدید کرده است. چینی ها در طول دو فصل اخیر تلاش زیادی کرده اند تا ستاره های بزرگ اروپا را جذب لیگ خود کنند و تا حدودی نیز موفق بوده اند.

 

در چند روز اخیر اسکار با انتقالی 60 میلیون یورویی از چلسی به شانگهای SIPG رفت و کارلوس ته وز هم راهی شانگهای شنهوا شد تا با دستمزد 35 میلیون پوندی، به پردرآمدترین بازیکن جهان تبدیل شود.

 

چینی ها همچنین پا را از این نیز فراتر گذاشته اند و به دنبال جذب داورهای اروپا نیز هستند. مارک کلاتنبرگ، داور انگلیسی که به عنوان بهترین داور حال حاضر جهان شناخته می‌شود، پیشنهاداتی از لیگ چین دریافت کرده که در این کشور قضاوت را ادامه دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری