کد خبر: ۱۸۹۳۸
تعداد بازدید: ۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۸
حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال روز گذشته اعلام کرد با رویه ای که کاوه رضایی در پیش گرفته، ماندنش در این تیم به صلاح نیست و همین مساله باعث شده که مهاجم استقلال اعلام کند قصد جدایی دارد.

به گزارش سایت تجارت امروز به نقل از "ورزش سه"، حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال روز گذشته اعلام کرد با رویه ای که کاوه رضایی در پیش گرفته، ماندنش در این تیم به صلاح نیست و همین مساله باعث شده که مهاجم استقلال اعلام کند قصد جدایی دارد.

 

کاوه رضایی که به دلیل مشکلات قراردادش حضور کمرنگی در تمرینات استقلال دارد، از روز گذشته تمرینات خود را با استقلال استارت زد اما به خاطر مصاحبه حسن زمانی دیگر حاضر نیست در تمرینات شرکت کند. کاوه رضایی این موضوع را به اطلاع باشگاه هم رسانده و اعلام کرده اگر باشگاه رسما موضع حسن زمانی را تایید می کند، به این تیم برنخواهد گشت و در نیم فصل دوم راه تیم دیگری را در پیش خواهد گرفت.


با این حساب کاوه رضایی تنها در شرایطی حاضر است به تمرین برگردد که باشگاه استقلال رسما اعلام کند که موضع زمانی در مورد او را قبول ندارد.

 

این اولین باری نیست که مصاحبه های عضو هیات مدیره باشگاه برای استقلال دردسرساز می شود و پیش از این هم علیرضا منصوریان به شدت از زمانی به خاطر اظهارنظرهایش در مورد تیم فنی ناراحت شده بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری