کد خبر: ۱۸۹۶۷
تعداد بازدید: ۱۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۳
آیت الله هاشمی پس از نجات مملکت از دست احمدی نژاد گفته بود:
ایران با بازنشر تصویر صفحه یک روزنامه شرق نوشت: آیت‌الله گفته بود پس از رای مردم به روحانی و بهبود اوضاع کشور "حالا می‌تواند راحت بمیرد.
به گزارش تجارت امروز، آیت الله هاشمی رفسنجانی در آن زمان با بیان اینکه در دوره احمدی‌نژاد انقلاب داشت منحرف می‌شد گفته بود: من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب کردند سال ۹۲ هم پیروز شدند گفت: اکنون دیگر می‌توانم راحت بمیرم.

به گزارش نسیم آنلاین، بخشی از سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی در مراسم رونمایی از کتاب زندگی و زمانه خود که در رسانه‌ها منتشر نشد بدین شرح است:

در دوره احمدی نژاد به ویژه پس از سال ۸۸ انقلاب داشت منحرف می‌شد و به سمت اختناق می‌رفت، من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب کردند سال ۹۲ هم پیروز شدند. در سال ۹۴ هم بزرگان را نگذاشتند وارد میدان شوند و چند چهره رده سوم و چهارم توانستند ژنرال‌های رقیب را کنار بزنند. اکنون دیگر می‌توانم راحت بمیرم زیرا مردم تصمیماتشان را خودشان می‌گیرند و در این نزدیکی پایان عمر که راه انقلاب را مسدود کرده بودند آن را باز کردم.
http://namehnews.ir/files/fa/news/1395/10/19/288020_300.jpg
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری