کد خبر: ۱۹۰۹۴
تعداد بازدید: ۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۶
کارلوس کی روش مربی مقرراتی و منظم و البته محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان پس از آنکه استعفاش توسط هیئت رییسه فدراسیون فوتبال رد شد ، در بیانیه ای به بیان مشکلاتش با مردم پرداخت

به گزارش سایت تجارت امروز کارلوس کی روش سرمزبی تیم ملی فوتبال کشورمان بیانیه ای صادر کرد که به نظرتان میرسانیم:

بعد از درخواست استعفایم، اجازه بدهید این را به طور رسمی اعلام کنم:


1-  بعد از اتفاقات و درگیری های اخیر در مورد تیم ملی در طول کمپ تمرینی دوبی در روز 6 ژانویه، من درخواست استعفایم از پست هدایت تیم ملی ایران را بدون هیچ درخواست مالی یا غرامت ارائه دادم.


2-  این درخواست با رئیس فدراسیون آقای تاج به بحث گذاشته شد؛ بعد از اینکه ایشان تایید کرد شرایط و توانایی اجرای سومین برنامه آماده سازی جام جهانی که از قبل پذیرفته شده بود را به دلایل مختلف از جمله مخالفت سیستماتیک آقای برانکو ایوانکوویچ ندارد.

 

3- با توجه به فراهم نبودن شرایط سومین برنامه آماده سازی تیم ملی، من نگرانی حرفه ای جدی خودم را از آینده تیم ملی و موفقیت در مرحله مقدماتی جام جهانی ابراز کردم.


4- بعد از ارائه استعفانامه ام، اکنون یک نامه رسمی از فدراسیون دریافت کردم که با درخواست استعفایم مخالفت شده است.

 

5- می توانم درک کنم که تصمیم رئیس و هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایران نشانه ای بر اعتماد و اطمینان از تعهد شخصی و حرفه ای و مهارت من است؛ و همین طور به صداقت و تعهد کامل من به تیم ملی. این باعث افتخار من است این پست را باز هم در اختیار بگیرم و این تایید مسئولیت بیشتری برای من به همراه دارد.


6- با این وجود، می خواهم تاکید کنم که برنامه سوم آماده سازی ما که برای رساندن تیم ملی به بالاترین سطح بود و باعث افزایش پرستیژ تیم ملی در دنیا می شد، حالا به پایان رسیده است؛ به دلیل مخالفت دائمی و سیستماتیک آقای برانکو و سایر اشخاص ورزشی.

 

7- از حالا به بعد، برخلاف سایر تیم هایی که برای رسیدن به جام جهانی تلاش می کنند، تیم ملی ایران به تمرین و بازی در تاریخ ها، استانداردها و ضوابط فیفا محدود است.


8- این برنامه محدود فیفا از حمایت من برخوردار نیست. در واقع من با آن کاملا و عمیقا مخالف هستم. معتقدم که این برنامه غیرمسئولانه، موفقیت ایران در مقدماتی جام جهانی را به خطر می اندازد.


9- در نتیجه، اجازه بدهید روشن کنم؛ تردیدی نیست که این برنامه جدید آماده سازی جام جهانی نتیجه تصمیمات یک جانبه فدراسیون، رئیس و هیئت مدیره است و در نتیجه، مسئولیت کامل آن هم، با آنهاست.


کارلوس کی روش


امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
0
0
ببینید یه مربی فوتبال درجه سه مثل برانکو چه جوری این بنده خدا کارلوس کی روش را اذیت کرده که بیچاره به اینجا رسیده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری