کد خبر: ۱۹۱۲۲
تعداد بازدید: ۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
دوره کلاس مربیگری حرفه ای با گذشت ده روز امروز به پایان می رسد.

به گزارش تجارت امروز به نقل از "ورزش سه"، البته این کلاس نزدیک به 1.5 تا 2 سال طول می کشد و امروز تنها مرحله نخست آن به پایان می رسد. در ده روز اخیر گری فیلیپس دروس بدنسازی را در کلاس و زمین برای مربیان تیم های دسته اولی و لیگ برتری تدریس کرد و امروز مراسم اختتامیه کلاس بعد از ده روز برگزار می شود و مربیان به تیم های خود می روند تا بعد از چند ماه دیگر برای حضور در مرحله دوم این کلاس آماده شوند. 


مرحله دوم این کلاس به احتمال قوی بعد از پایان لیگ برتر و در اریبهشت ماه برگزار می شود و قرار است این بار  ریچارد که مربی لیدزیونایتد بوده برای تدریس به تهران بیاید. 


آنطور که کمیته آموزش برنامه ریزی کرده یک مرحله از این کلاس در خارج از کشور برنامه ریزی می شود. کشورهایی که کمیته آموزش برای برگزاری یک مرحله از کلاس برنامه ریزی کرده قطر و انگلیس است. مرتضی محصص از انگلیس صحبت می کند اما تحقق این مهم منوط به این خواهد بود که در تامین هزینه ها به کمیته آموزش کمک شود. 


مربیان برای شرکت در مرحله اول این کلاس 3 میلیون تومان هزینه کرده اند. این کلاس 5 مرحله خواهد داشت و یک مرحله نیز عملکرد مربیان در تیم های باشگاهی به مدت 6 ماه زیر نظر گرفته خواهد شد. 


از مربیان شرکت کننده در این دوره از کلاس ها علیرضا منصوریان – سیروس پورموسوی – علی دایی – اکبر میثاقیان – مهدی تارتار – کورش برمک – حمید مطهری و... بودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری