کد خبر: ۱۹۱۲۶
تعداد بازدید: ۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: ...

رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت : ماجرای ممنوع الخروج بودن ایرباس ۳۲۱ جدید هواپیمایی ایران ایر به طور کامل کذب است.

به گزارش تجارت امروز به نقل از میزان، سید قاسم بی‌نیاز اظهارکرد: با ورود ایرباس 321 جدید ایران ایر برخی خبرهای خلاف واقع درباره آن منتشر شد و حالا نیز گفته شده که این هواپیما نمی‌تواند از کشور خارج شود.

وی گفت: ادعای ممنوع الخروجی این هواپیما کذب محض است و فقط به دلیل تصمیم‌های بخش‌های بازرگانی ایران ایر  "فعلا" در مسیرهای داخلی پرواز می‌کند و اصلا چنین مسائلی در قرارداد خرید هواپیما نیامده و ایران ایر به هر صورت ممکن که صلاح بداند می‌تواند از هواپیما استفاده کند.

بی نیاز افزود : متاسفانه برخی به جای پیگیری موضوعات از طریق مراجع اطلاع رسانی رسمی، حاصل تصورات خود را رسانه ای می کنند و گویا از خوشحالی مردم و پیشرفت کشور ناراحت‌اند.

رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: ما معتقدیم برای ارتقای سطح ایمنی و حفظ جان مسافران و هم وطنان عزیز باید تلاش  همه جانبه‌ای داشته باشیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم زیرا حفظ جان یک هم وطن به معنای حفظ جان تمام جامعه است و در این راستا نه تنها در بخش هوایی که در سایر بخش‌های حمل و نقل نیز اقدامات موثری صورت گرفته که نتایج آن به زودی به سمع و نظر مردم می‌رسد.

Image result for ‫ایرباس نو‬‎


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری