کد خبر: ۱۹۱۲۷
تعداد بازدید: ۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
در ادامه نامه نگاری‌های ضد ایرانی، این بار ...
در ادامه نامه نگاری‌های ضد ایرانی، این بار ده‌ها مقام سابق دولتی و نظامی آمریکایی به دونالد ترامپ نامه نوشتند و خواستار همکاری با گروهک منافقین علیه ایران شدند.

به گزارش تجارت امروز، براساس نامه ای که یک نسخه از آن به دست ما رسیده 23 نفر از مقامات دولتی و نظامی سابق آمریکا از ترامپ خواسته اند که با گروه مخالف ایران که در پاریس مستقر هستند مشورت کند. این گروه خواستار پایان حکومت دینی در ایران است.

فاکس نیوز می‌نویسد؛ درحالیگه ایران این گروه را تروریستی می‌داند، اینها همانهایی هستند که به آمریکا در جنگ عراق علیه ایران کمک کردند و همانهایی هستند که در افشای برنامه هسته‌ای ایران نقش داشتند.

در بخشی از این نامه می‌خوانیم؛ جمهوری اسلامی ایران منافع استراتژیک آمریکا را هدف قرار می‌دهد و سیاستها و اصول ما و متحدانمان در منطقه را به چالش می‌کشد. برای احیای نفوذ و اعتبار آمریکا در جهان، واشنگتن باید سیاستهای خود را تغییر دهد.

این نامه توسط رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک، سناتور سابق خوزه لیبرمن، ژنرال هیو شلتون، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در دولت کلینتون و چند نفر دیگر امضا شده است.
فاکس نیوز به نامه ایرانیان ضد انقلاب به ترامپ نیز اشاره کرد و افزود: یک گروه از ایرانیان نیز ماه قبل از ترامپ خواسته بودند تا در توافق هسته ای با ایران تجدید نظر کند. 

نامه‌ای که البته با واکنشهای منفی بسیاری در داخل جامعه ایران و خارج از کشور مواجه شد و دونالد ترامپ و تیم وی نیز تاکنون واکنشی به این نامه‌ها نشان نداده‌اند.
جان بولتون سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل نیز با حمایت از این نامه گفته؛ آنجا یک آلترناتیو برای حکومت فعلی در ایران وجود دارد.

اظهارات مقامات سابق آمریکایی درحالی مطرح میشود که منافقین یکی از منفورترین گروههای ضدانقلاب در ایران محسوب می‌شود و همه مردم و جناحها در برابر آن اتفاق نظر دارند.

Image result for ‫مسعود رجوی‬‎

منبع: افکارنیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری