کد خبر: ۱۹۱۸۹
تعداد بازدید: ۱۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰
درجلسه رسمی امروز شورای اسلامی شهر تهران که با حضور محمد باقر قالیباف شهردار تهران برگزار شد محسن سرخو ...
به گزارش تجارت امروز، درجلسه رسمی امروز شورای اسلامی شهر تهران که با حضور محمد باقر قالیباف شهردار تهران برگزار شد محسن سرخو رئیس کمیته حمل و نقل  و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران به علت کمک های میلیاردی شهرداری به خیریه امام رضا که منتسب است به همسر شهردار تهران ، به شدت به محمدباقر قالیباف شهردار و مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران اعتراض کرد.
سرخو در اعتراض به چمران گفت: بی سابقه است یک موضوعی به صورت فی البداهه و بدون بررسی در کمیسیون ها وارد صحن شورا شود و به صورت نمایشی در مورد آن رای گیری کنیم. این موضوع باید در کمیسیون های مربوطه بررسی می شد.

خیریه هایی که احیانا مسئولان ، هیئت مدیره و هیئت امنای آن از منتسبین اعضای شورا و یا شهردار تهران هستند ، باید با حساسیت بیشتری مورد بررسی قرار بگیرند . آیا این بودجه هایی که شهرداری به آن ها اختصاص می دهد درست است؟

خود آقای چمران یک روز در صحن شورا اعلام کرد شهرداری 250 میلیارد تومان به این خیریه پرداخت کرده است. شهرداری تهران که پول ندارد مترو درست کند ، پول ندارد حمل و نقل عمومی را توسعه دهد چرا باید میلیاردها تومان به این خیریه کمک کند

رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران افزود : مردم تهران از شدت آلودکی هوا در حال خفه شدن هستند ، اینها که دیگر به بیمارستان مغزی نمی رسند که بخواهند جراحی شوند. یک راست به بهشت زهرا می روند تا دفن شوند ، دیگر مغز و اعصابی لازم ندارند.

سرخو همچنین در مورد خیریه های منتسب به برخی اعضای شورای شهر تهران گفت : شهرداری تهران برای توسعه مترو و انجام تعهداتش در اتوبوسرانی پول ندارد ، آن وقت ملک مترو را در اختیار این خیریه ها می گذارد ، اگر شهرداری تهران پول ندارد پس این بذل و بخشش ها برای چیست ؟
Image result for ‫همسر قالیباف‬‎

شهروند تهرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
0
1
زمانی که رسانه های اصولگرا داشتن به خاطر حقوق های نجومی دولت رو می کوبیدن؛ قالیباف از آب گل آلود ماهی گرفت و گفت: من فقط 7/5 میلیون حقوق میگیرم و تازه همسرم که مشاور من هستش و باید حقوق 8 میلیونی بگیره 10 ساله که داره صلواتی کار میکنه
مدتی بعد کاشف به عمل اومد که همسر قالیباف از حسابهای شهرداری به یک موسسه خیریه که خودش رئیسش بوده کمک میکرده
الان هم سرخو سر همین چیزا صداش در اومده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری