کد خبر: ۱۹۷۴۷
تعداد بازدید: ۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
ساعاتی پیش اتفاق افتاد؛
گروهی از سهامداران موسسه اعتباری کاسپین روز دوشنبه با حضور در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد خواستار تعیین تکلیف وضعیت سپرده هایشان شدند.
به گزارش تجارت امروز، درخواست این تعداد که بیش از یکصد نفر بودند رسیدگی به وضعیت سپرده هایشان و صدور دفترچه بانکی برای تعیین تکلیف حساب بانکی است.
به گفته آنها مدیران کاسپین شهریور ماه سال جاری وعده صدور دفترچه بانکی برای سپرده های بالای 150 میلیون ریال را دادند اما تا کنون نه تنها دفترچه ای صادر نشده بلکه سپرده های زیر 150 میلیون ریال نیز نتوانسته اند بدهی خود را تسویه کنند.
در پایان تجمع کنندگان توسط نیروهای امنیتی متفرق شدند و سه نفر از آنان به عنوان نماینده برای گفت و گو با معاون عمومی و دادستان مشهد به داخل ساختمان فراخوانده شدند.
سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این خصوص گفت: وظیفه دادستانی ایجاد امنیت و جلوگیری از وجود اخلال در نظم عمومی است.
قاضی حسن حیدری افزود: دستگاه قضائی خود پیگیر تعیین تکلیف وضعیت سهامداران است و هم اکنون نیز با مدیران موسسه کاسپین در این خصوص درگیریم.
وی ادامه داد: سهامداران باید مطالبات خود را از مدیران این موسسه داشته باشند اما با تجمع و ایجاد اختلال در نظم عمومی کار به جایی نمی رسد.
ایرنا
سپرده گزار کاسپین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
0
0
چرا تازگیها بجای سپرده گزاران .مسئولان کلمه سهامداران استفاده میکنن .نکنه دیگه سهام دار دیگه وجود نداره .حتما سهامداران قید سهمشونو زدن.این چندروز هرچه گزارشی میخونیم .اینجوریه
سپرده گذار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
0
0
من زمانی سپرده گذاری کردم که در شعب ودر سایت مؤسسه کاسپین خبر مجوز ش اعلام شده بود وهنوز قابل ملاحظه است .سپرده گذار چه خلافی کرده که باید به این ظلم گرفتار بشه کمی منطقی باشیم گرفتاری بی مقدمه ای درست شده. مردم اعتماد کردن به مجوز بانک مرکزی این هم نتیجه اعتماد کردنه؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری