کد خبر: ۱۹۷۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
طراح ارشد رنو به ایران آمد؛

یک اتفاق بی‌سابقه در بازار خودروی ایران +تصاویر

همزمان با اوج گیری اتفاقات خودرویی، "لورنس وَن دِن اَکر"، قائم مقام ارشد طراحی رنو نیز به همراه تیم خود به تهران آمد. هدف از این سفر آشنایی بیشتر با ذائقه ایرانی و نیازهای بازار ایران عنوان شده است.
یک اتفاق بی‌سابقه در بازار خودروی ایران +تصاویر

به گزارش تجارت امروز، "ون دن اکر" درباره انگیزه سفر خود در جمع خبرنگاران گفت: "از من درباره ایجاد مرکز طراحی در ایران پرسیدند. یکی از دلایل سفر من امکان سنجی برای همین امر است، اگر چه امروز برای پاسخ دادن به این سوال زود است."

وی با ابراز خوشحالی از سفرش به ایران گفت "بسیار خوشحالم که در این سفر شانس بازدید از نمایشگاه خودرو تهران را دارم و زمان ارائه خودرو محبوب کلئوس جدید در کنار شما هستم."

طراح زیباترین خودرو مفهومی سال، از حضور یک طراح زن ایرانی در تیم طراحی خود خبر داد و گفت: طراحان ما از سراسر دنیا آمده اند و ما مفتخریم که در بخش طراحی داخلی از یک استعداد ایرانی نیز بهره مند شده ایم.

"ون دن اکر" سپس به تشریح استراتژی طراحی رنو پرداخت و افزود: موضوع اصلی الهام بخش در طراحی رنو انسان است. زندگی متشکل است از عشق، کشف، خانواده، کار، سرگرمی و درایت. ما برای هر کدام از این بخش های زندگی، خودروهای مختلفی طراحی کردیم تا اینگونه ارزش های انسانی را در محصولاتمان متبلور کنیم."

"ون دن اکر" سپس کلئوس جدید، یکی ازجدیدترین محصولات رنو را که خود طراحی کرده برای خبرنگاران رونمایی و تشریح کرد. اتفاقی نادر که در آن خود طراح، محصول را در ایران ارائه می کند. در ماههای اخیر سفر مقامات ارشد رنو در پست های کلیدی به ایران شدت گرفته است. به گفته مقامات رنو ایران در برنامه میان مدت رنو به یکی از سه بازار اصلی این شرکت تبدیل خواهد شد.
اقتصادآنلاین

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما