کد خبر: ۱۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴

نماینده مجلس خواهان تعیین تکلیف سپرده‌گذاران کاسپین از وزیر اقتصاد شد

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درمورد تعیین تکلیف پرداخت خسارت بیمه شدگان شرکت بیمه توسعه و تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری کاسپین و فرشتگان به مسوولان اجرایی کشور تذکر کتبی دادند.
نماینده مجلس خواهان تعیین تکلیف سپرده‌گذاران کاسپین از وزیر اقتصاد شدبه گزارش تجارت امروز به نقل از ایرنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه در جلسه علنی عصر دیروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرهای کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
احمد امیرآبادی فراهانی و نادر قاضی پور نمایندگان مردم قم و ارومیه به همراه 134 نفر از نمایندگان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص درخواست تشکیل هیات نظارت بر مطبوعات و برخورد صریح با روزنامه شاخه سبز جهت توهین آشکار به مردم شهرستان قم و منطقه نیروگاه که موجب بروز تفرقه و قومیت گرایی شده است، تذکر دادند.
محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان نیز به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص عدم تعیین تکلیف پرداخت خسارت بیمه شدگان شرکت بیمه توسعه بعد از گذشت چند سال از مشکل پیش آمده برای این شرکت و در خصوص تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری کاسپین و فرشتگان تذکر داد.
پس از قرائت این دو تذکر لاریجانی به دلیل حد نصاب رسیدن مجلس از رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس خواست که قرائت بقیه تذکرات به روزهای بعد موکول شود.
Image result for ‫اکبر رنجبرزاده نماینده کرمان‬‎
عضویت درکانال تلگرام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
0
0
نظرات بینندگان موندم که مسئولین و نماینده ها چه جوری میخوان از مردم بخوان بیان رأی بدن وقتی قدمی برای حل مشکلات مردم برنمیدارن موسسه کاسپین با مجوز بانک مرکزی 4 ماه است که مردم را تحت فشار اقتصادی و روحی قرار داده آقای سیف بهانه های واهی می آورد و بقیه سکوت کرده اند چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
0
0
نظرات بینندگان چرا بانک مرکزی فقط در تاریخ 95/11/11 یک اطلاعیه داده و هیچگونه پی گیری و دستور کاری مبنی بر برطرف شده مشکل سپرده گزاران موسسه کاسپین نشده است چرا تا حالا ادغام هشت تعاونی صورت نگرفته اگر بانک مرکزی با این تعاونی ها کاری نداشت الان هم سپرده گزاران هیچ مشکلی نداشتند و با این ادغام وتشکیل یک موسسه فقط فضایی ایجادشده که پول مردم از بین برود.
جانباز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
0
0
نظرات بینندگان من یک جانباز شیمیایی هستم که در زمان جنگ برای حفظ کشور و انقلاب از جونم گذشتم و الان که با تلاش و وام مبلغی رو که تمام سرمایه ام است تو فر شتگان گذاشتم که تابلوی کاسپین داشت الان هم 4 ماهه که پرداختها قفل شده و بیچاره شدیم اقای سیف و مسوولین بدانند که حق ما و ملت ایران این نیست که بهشون اینجور ظلم کنین کمی و فقط کمی خودتونو جای این ملت بذارین حق ما این نیست خدا ازتون نمیگذره .گره کار مردومو زود باز کنین
فیضی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
0
0
نظرات بینندگان صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند
کز کار خلق یک گره بسته وا کند
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
0
0
نظرات بینندگان جالب اینجاست که با وجود تذکرهای متعدد نمایندگان مجلس و اطلاع رسانی بسیاری از خبرگزاری ها ، مسئولین بانک مرکزی و هیئت مدیره موسسه کاسپین حتی زحمت یک اطلاع رسانی ساده را هم به خود نمی دهند و تنها در حال انداختن توپ در زمین یکدیگر هستند در حالی که از مشکلات عدیده سپرده گذاران در این روز های پایانی سال آگاهی دارند.
نظر شما