کد خبر: ۲۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

اظهارات عجیب «غرضی» درباره انتخابات

یک کاندیدای احتمالی انتخابات 96 معتقد است که دوره پدرخواندگی برای پیروزی در انتخابات به سر آمده و انتخابات سال آتی بر اساس حساب و کتاب است.
اظهارات عجیب «غرضی» درباره انتخابات
تجارت امروز/ محمد غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 92 در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در رابطه با کاندیداتوری‌ خود برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 اظهار داشت: بنده بعد از سال 92 تا به امروز به صورت دائم بر مسائل اداری کشور کار کردم و دو ماه پیش نیز در جشنواره مطبوعات اعلام کردم که قصد نامزد شدن در انتخابات 96 را دارم.

غرضی درباره برنامه‌های انتخاباتی‌اش گفت: اخیراً کتابی در رابطه با اداره کشور نوشته‌ام که مطلب اصلی‌اش این است که رضایت ملت ما علی رغم مقاومت‌هایی که ظرف 100 سال گذشته داشته‌اند، به دست نیامده است و باید کاری کنیم که طی 100 سال آینده رضایت آنان به دست آید.

وزیر اسبق پست و تلگراف در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به صورت مستقل وارد انتخابات 96 می‌شوید یا خیر، گفت: از آنجایی که احزاب و گروه‌ها ‌انعکاس راستین صدای ملت نیستند و فقط برای اهداف خویش تبلیغ می‌کنند، بنده جزء ملت و مستقل از احزاب و گروه‌های اسم و رسم‌دار هستم.

رقیب ندارم!
غرضی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رقیب اصلی خود در انتخابات 96 را چه کسی می‌دانید، گفت: بنده همان طور که در دوره قبل رقیب نداشتم، الان هم رقیب ندارم! 

هزینه کردن برای انتخابات حرام است
وی ادامه داد: در سال 92 بر اساس سوابق و کارهایی که انجام داده بودم گفتم 55 میلیون رأی دارم اما احزاب و گروه‌ها مانع شدند که صحبت‌های بنده به گوش مردم برسد. آنان معمولا در انتخابات هزینه‌های بسیار زیادی می‌کنند اما بنده هزینه کردن در انتخابات را حرام می‌دانم به این دلیل که آرایی که از این طریق در صندوق می‌رود، تبدیل به قدرت اجتماعی نمی‌شود بلکه تبدیل به ضدیت اشخاص با یکدیگر می‌شود به ضرر انقلاب، مردم و قاعده جامعه است.

غرضی گفت: تعداد کانال‌های تلویزیونی و رادیویی ما بسیار زیاد هست از این رو بهتر است که در انتخابات سال آینده فضایی فراهم شود که مردم بتوانند به صورت مستقیم از کاندیداها سوال کنند تا مشخص شود چه کسی و با چه روشی می‌خواهد کشور را اداره کند.
نظر شما