کد خبر: ۲۰۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱

گزارش دیدار انتخاباتی اصلاح‌طلبان با روحانی

در آستانه رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان با رئیس جمهور ، محتمل‌ترین کاندیدای جریان اصلاحات دیدار کردند.
گزارش دیدار انتخاباتی اصلاح‌طلبان با روحانی

به گزارش تجارت امروز به نقل از ایسنا، دو هفته پیش بعد از جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان؛ دوشنبه نهم اسفند، هیئت رئیسه این شورا به دیدار  رئیس‌جمهور رفتند و در جلسه ای با وی به بحث‌ و گفت‌وگو پرداختند.

محمدرضا عارف، حجت‌الاسلام موسوی‌لاری،حسین کمالی،محمود صادقی،حسین مرعشی،مرتضی حاجی، ژاله فرامرزیان و صدراعظم نوری از جمله حاضران در این جلسه بودند.

موسوی لاری نایب رئیس شورای عالی، شب گذشته در جلسه این شورا گزارشی از نشست هیات رئیسه با دکتر روحانی ارائه کرد که در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

با توجه به پایگاه رای دولت یازدهم که بر خواسته از گفتمان اصلاح طلبی بوده است، موسوی  لاری خاطرنشان کرد: به عنوان حامیان اصلی دولت با توجه به کمبودها و نقایص موجود در عملکرد  اجزای بدنه دولت و مدیران سایر دستگاهها ، دغدغه های خود را به رئیس جمهور اعلام کردیم.

 وی همچنین در همین راستا یادآور شد که تعامل کلیه حامیان دولت در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و موثر امری ضروری است.

موسوی لاری در تشریح سایر موضوعات طرح شده در دیدار اصلاح‌طلبان با رئیس جمهور اظهار کرد: ما ضرورت رویکرد آقای روحانی به شورای عالی به عنوان مرجع اصلی تصمیم گیر اصلاح‌طلبان در روند انتخابات را تشریح کردیم و ایشان نیز ضرورت تعامل همه احزاب و اشخاص حامی دولت با این شورا را در برگزاری انتخابات گوشزد کردند.

با توجه به حمایت چهره‌های حزبی و سیاسی اصلاح‌طلب از حسن روحانی برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری سال آینده به نظر می‌رسد این روزها شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان بیش از پیش به دنبال مشخص کردن سازوکارهای همکاری با تیم انتخاباتی روحانی است.

نظر شما