کد خبر: ۲۰۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲

واکنش معاون سیاسی دفتر روحانی به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور با انتشار پیامی به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.
واکنش معاون سیاسی دفتر روحانی به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد

به گزارش تجارت امروز به نقل از مهر، حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در توئیتر نسبت به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد و نوشت: تاکنون ازسوی مسئول دولت پیشین سه بیانیه، چند سوال و یک کاندیدا صادرشده است؛ جالب است که در عالم سیاست هیچ کس وقعی به این حضور مجازی نگذاشته است.

وی در ادامه افزود: ظاهرا می‌خواهند دوقطبی حضور به "قطبی سازی بیانیه ای و حضور مجازی - جانشینی" تبدیل شود؛ لذا است که جامعه سیاسی در حال گذر از کنار آن به آرامی است.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: اصولگرایان پایدار می دانند کوچکترین سخنی در این رابطه، شراکت تاریخی شان در اقدامات دولت قبل را برای مردم زنده خواهدکرد؛ لذا سکوت بهترین روش است.

ابوطالبی بیان کرد: اصلاح طلبان نیز که سال‌های ٨٤-٩٢ را سال‌های سقوط کشور می دانند، در این زمینه بصورت پراکنده سخنانی گفته اند؛ آنان هم حاضر به ورود به این بازی نیستند.

وی با بیان اینکه دولت هم حاضر نیست ارزش خدمت رسانی به مردم را صرف پرداختن به آنانی کند که خسارات بیشمار هشت ساله‌شان به کشور در کوتاه مدت غیر قابل اصلاح است، یادآرور شد: یکی از نزدیکترین خساراتِ پیچیده آن هشت سال، اتلاف ٧-٨ میلیارد دلار ازدارایی های ملت در خلال سال‌های ٨٦-٨٩ نیویورک و لوگزامبورگ و بابک زنجانی است.

نظر شما