کد خبر: ۲۰۱۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲

اتحاد و اصرار سپرده‌گذاران کاسپین برای دریافت حقشان +تصاویر

جمعی از سپرده گذاران کاسپین از روز گذشته (شنبه۲۱اسفند) مقابل ساختمان مرکزی کاسپین در سعادت آباد اقدام به تجمع کرده و تا نیمه‌های شب نیز با زدن چادرهای مسافرتی در خیابان ماندند.

به گزارش تجارت امروز به نقل از تسنیم، اعتراض و تجمع سپرده گذاران موسسه اعتباری کاسپین به دلیل بی‌توجهی مدیران این موسسه و بانک مرکزی در حل مشکلات بوجود آمده با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شدت گرفته است.

جمعی از سپرده‌گذاران کاسپین از روز گذشته (شنبه 21 اسفند)  مقابل ساختمان مرکزی کاسپین در سعادت آباد اقدام به تجمع کرده و تا نیمه‌های شب نیز با زدن چادرهای مسافرتی در خیابان ماندند.

این تجمع اعتراضی همچنین در روز جاری (یکشنبه 22 اسفند) با حضور تعدادی از سپرده‌گذاران ادامه دارد؛ این افراد با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار دسترسی بدون قید و شرط به سپرده‌هایشان و تعیین تکلیف این موسسه مجاز متخلف توسط بانک مرکزی هستند.

گفتنی است، ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی همواره مردم را به دوری از سپرده‌گذاری در مؤسسات مالی غیر‌مجاز و سپرده‌گذاری در بانک‌ها و مؤسسات مجاز تشویق می‌کرد.

مشکلات سپرده‌گذاران کاسپین موجب شده تا ولی الله سیف امروز به کمیسیون اقتصادی مجلس برود؛ حال باید منتظر ماند و دید که آیا جلسه رییس بانک مرکزی با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نتیجه‌ای عملی و قطعی در جهت رضایت و صیانت از حقوق مردم خواهد داشت یا آنکه پرونده این مسئله به شکل لاینحل همچنان در سال جاری  مفتوح می‌ماند.

منبع: تسنیم

بهزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
0
0
کدوم مملکت پولتو گرفتن و به خودت نمیدن ؟؟؟چرا کسی جوابگو نیست ؟؟؟مگه مملکت قانون نداره؟؟؟مگه مملکت اسلامی نیست ؟؟؟پس چرا جواب مردم بدبخت و بیچاره رو نمیدن
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
0
0
اگر آقای سیف برای این سوالات پاسخی داشتن مشکل حل میشود.
آقای سیف چرا قبل از ادغام 8تعاونی و با عجله کاسپین را بعنوان موسسه مجاز اعلام کردید؟مگر نباید قبل از اعلام مشکل ادغام را حل میکردید؟
آقای سیف شما گفته اید نباید موسسه کاسپین سپرده گیری میکرد!پس هدفتان از اینکه یکسال است آنرا مجاز اعلام کرده اید چه بوده است؟
آقای سیف به فرمایشات و بخشنامه ها ی خود در خصوص کاسپین طی یکسال گذشته رجوع کنید ببینید چقدر متناقض هستند؟
آقای سیف چرا موجب شدید اعتبار مجوزهای بانک مرکزی مخدوش و مشروط و مشکوک شود؟
امیدوارم نمایندگان نخبه آن کمیسیون محترم پاسخی برای این سوالات پیدا کنند.
ممنون از مشرق و متشکر از نمایندگان دلسوز و فهیم.
سپردگزار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
0
0
چرا نمي گين كاسپين مجوز جناب اقاي سيف وو داشته. چرا نمي گين اين مردم فداي بي تدبيري جناب سيف شدن. چرا چرا چرا
سپرده گذار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
0
0
سلام.
چرا آقا ی سیف قبول نمیکند که مجوز کاسپین را صادر کرده ومردم در تمام شهرها آنجایی که شعبه دارد بادیدن مجوز ومسؤلیت پذیری بانک مرکزی نسبت به سرمایه گذاری اقدام کردن . آقای سیف شما هر شعبه کاسپین تشریف ببرید. ازاول سال 95 در بنر بزرگ نوشته شده است مؤسسه کاسپین تحت نظارت ب.م.ج.ا.ا .اگر لازمه چند جا آدرس بدم بروید رؤیت کنید .مردم به مجوز بانک مرکزی اعتماد کردن .تکلیف ما چی میشه با این کارهای شما آدم می مونه چی بگه به کی شکایت کنه ولله خیلی بیچارمان کردی خدا جزاتو بده .
نظر شما