کد خبر: ۲۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳

بی‌ام‌و i8 با ظاهری خاص +تصاویر

فرض کنید که یک ب‌ام‌و i8 دارید که قیمت حداقل معادل ۱۴۰ هزار و ۷۰۰ دلار است و در عین حال می‌خواهید توجه بیشتری را در خیابان‌ها به خود جلب کنید. در واقع، شما می‌خواهید که واقعاً‌ در میان این خودروهای پلاگین هیبرید لوکس در ایستگاه‌های شارژ، درخشش خاصی داشته باشید.

metrowrapz-bmw-i8-three-quarter

تجارت امروز/ اگر یک خواننده ۲۰ ساله مانند «آستین ماهون» باشید، ب‌ام‌و i8 خود را به دست تیم مترو رَپز (MetroWrapz)  در هالیوود فلوریدا می‌سپارید تا یک ظاهر منحصر به فرد برای آن ایجاد کنید. این ظاهر منحصر به فرد که «مترو رَپز» برای خودروی خواننده ۲۰ ساله طراحی کرده تا حدودی یک نمای سوخته و قدیمی و مطابق سلیقه مشتری‌اش بوده است.

metrowrapz-bmw-i8-three-quarter-rearآنچه در پوشش بدنه این مدل می‌بینید، یک پوسته اکسید شده و البته «برگشت‌پذیر» است که منحصراً برای ب‌ام‌و «ماهون» ساخته شده است.

metrowrapz-bmw-i8-detail«مترو رَپز» دو لایه پوششی بر روی i8 اجرا کرده و تمام پروژه در طی ۲ روز تکمیل شده است. در ادامه، ویدویی می‌بینید که نشان می‌دهد که چگونه ابتدا یک پوشش اولیه اجرا شده و سپس یک لایه مواد شیمیایی به آن اضافه شده است. در انتها نیز با یک لایه شیمیایی اضافی، ظاهر سوخته نهایی حاصل شده است.

metrowrapz-bmw-i8-movingاگر می‌خواهید چنین عملی را برای خودروی خودتان انجام دهید، تیم کارگاه «مترو رَپز» با هزینه‌ای در حدود ۶ هزار دلار این کار را برای شما انجام می‌دهد. اگر هم زمانش را داشته باشید، می‌توانید رنگ بدنه را جدا کنید و چند روز آن را در کنار ساحل و رطوبت قرار دهید تا اکسید شود!

منبع: پدال

نظر شما