کد خبر: ۲۰۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور؛

برگزاری نمایشگاه بهاره به انحراف کشیده شده است

رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و گفت: وقتی به این نمایشگاه ها نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم و اصلا در شأن مردم نیست.
برگزاری نمایشگاه بهاره به انحراف کشیده شده است

به گزارش تجارت امروز به نقل از تسنیم، رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور با تصریح بر اینکه برگزاری نمایشگاه در ایران به انحراف کشیده شده است، بیان داشت: در هیچ کشوری در دنیا نمی بینید که بخواهند در پایان سال نمایشگاه برگزار کنند. تمام واحدهای صنفی یک سال منتظر هستند تا شب عید فرا برسد تا فروش بیشتری داشته باشند.

طحان پور برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و عنوان داشت: بعضی وقت ها که این نمایشگاه ها را از صدا و سیما نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم؛ اینکه با چادر و داربست نمایشگاه درست کنند و مردم هم در فضای محدود حرکت کنند، اصلا در شأن مردم نیست.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور تاکید کرد: نمایشگاه ها باید محل عرضه کالاهای صادراتی باشد تا اگر دسترسی به این محصولات ندارند، اقدام به خرید کنند. البته نمایشگاه ها محل فروش کالا نیست ولی در ایران وضعیت متفاوت است زیرا در کشورهای توسعه یافته، نمایشگاه محل بازدید از کالاهای جدید است.

وی افزود: در نمایشگاه های بهاره، هیچ لوازم خانگی وجود ندارد و اگر هم بعضا دیده می شود، کالاهایی هستند که نام و نشان ندارند و اصلا هم از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و به همین جهت مورد تائید اتحادیه لوازم خانگی نیستند. اتحادیه لوازم خانگی دارای انجمن تولید کنندگان و فروشندگان است.

نمایشگاه فروش بهاره

نمایشگاه فروش بهاره

نمایشگاه فروش بهاره

نظر شما