کد خبر: ۲۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران گفت: برخی موضوعات شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد.
به گزارش تجارت امروز، عباس جدیدی در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر چهارم با بیان اینکه در جلسه هفته گذشته پیشنهاد دادم که گزارش عملکرد اعضای شورا در صحن علنی برای تنویر افکار عمومی منتشر شود، گفت: من عقلم می‌رسد که چه می‌گویم و باید مردم پس از گذشت 4 سال بدانند که نمایندگانشان چه کرده‌اند؟ من می‌دانم تعداد اعضا زیاد است و زمان محدود اما حداقل روسای کمیسیون‌ها گزارش عملکرد خود را ارائه دهند تا فضا شفاف شود.

وی با بیان اینکه از زحمات چند ساله قالیباف تشکر می‌کنم اما پیرامون 12 سال خدمت قطعا حرف و حدیث و حواشی وجود دارد، تصریح کرد: ما عاری از خطا و اشتباه نیستیم و اعضای شورای شهر باید در این زمینه روشنگری کنند چراکه بعد از اینکه شورا تمام شود، ما می‌خواهیم میان مردم زندگی کنیم و باید از عملکرد خود دفاع کنیم.

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه این موضوعات در شهرداری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توانیم آن را از مردم قایم کنیم، گفت: اگر این اتفاقات براساس قانون رخ داده که باید مصوبات را تغییر دهیم و اگر تخلف بوده که باید با آن برخورد شود.

جدیدی با بیان اینکه من یک نامه در سوم خردادماه سال جاری به اداره املاک شهرداری نوشتم و خواهان ارائه لیست واگذاری املاک به سازمان‌ها و شرکت‌ها از سال 85 تاکنون که به صورت رایگان، حق بهره‌برداری، اجاره و یا انتقال مالکیت به اشخاص حقیقی، حقوقی، مساجد و هیات‌های مذهبی واگذار شده را خواستار شده‌ام، گفت: نه تنها جواب نامه‌ام را نداده‌اند بلکه تلفنم را نیز جواب نمی‌دهند و مجددا در 16 خردادماه پی نوشتی نوشتم اما جالب است که برای من چشم‌هایشان سرخ می‌کنند و من از سازمان بازرسی، دفتر مقام معظم رهبری، وزارت اطلاعات و دادستان کل کشور تقاضا دارم این موضوع را به نحو احسن بررسی کنند.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری