کد خبر: ۲۱۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
اسیدپاشی بامداد امروز در جنوب تهران که در خیابان فدائیان اسلام رخ داد، 14 مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش تجارت امروز به نقل از روابط عمومی اورژانس کشور، در پی وقوع این حادثه چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده و مصدومان به بیمارستان‌های شهدای هفتم تیر، فیرزآبادی و مطهری منتقل شده‌اند.
 اسیدپاشی به 16 نفر در بلوار فدائیان اسلام
 تصویر تعدادی از قربانیان اسیدپاشی

همچنین دکتر پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در ساعت ۱:۲۲ بامداد امروز یک مورد حادثه اسیدپاشی در پارک فدائیان اسلام گزارش شد که در پی این حادثه نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند و 14 مصدوم این حادثه به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: بر این اساس 8 نفر از مصدومان به بیمارستان شهدای یافت آباد، 5 نفر به بیمارستان مطهری و یک نفر به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شدند. البته حال مصدومان مساعد است و سطحی و سوختگی در حد تاول بوده است.

وی از ترخیص همه مصدومان خبر داد.
 
مرد ۴۰ ساله اسید پاش دستگیر شد
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: مرد ۴۰ ساله مقصر حادثه اسیدپاشی شب گذشته دستگیر شده است.

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اعلام این مطلب افزود: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد.

وی افزود: این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها در میگیرد.

شهریاری گفت: پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود باز می‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به این مطلب که این فرد در همان محل دستگیر شده و اعتراف کرده است گفت: مصدومان جراحت سطحی برداشته اند و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.

قاضی شهریاری با رد هرگونه ارتباط این حادثه با حوادث روز گذشته تهران گفت: این موضوع یک موضوع کاملا شخصی بوده است.
 
بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، در پی وقوع این حادثه چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده و مصدومان به بیمارستان‌های شهدای هفتم تیر، فیرزآبادی و مطهری منتقل شده‌اند. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری