کد خبر: ۲۱۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی آخرین وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌ گذاران تعاونی منحله فرشتگان را تشریح واعلام کرد که با مشخص شدن وضعیت سپرده‌های تا ۲۰ میلیون تومان، فرآیند پرداخت وارد مرحله‌ای تازه خواهد شد که پرداخت مرحله‌ای وجوه کلان را به همراه دارد.

 

به گزارش تجارت امروز ،مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی در گفتگو با ایسنا آخرین وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌ گذاران تعاونی منحله فرشتگان را تشریح واعلام کرد که با مشخص شدن وضعیت سپرده‌های تا ۲۰ میلیون تومان، فرآیند پرداخت وارد مرحله‌ای تازه خواهد شد که پرداخت مرحله‌ای وجوه کلان را به همراه دارد.

 وی درعین حال تأکید کرد که تمام دارایی‌های شناسایی شده و دارایی‌هایی که در آینده شناسایی خواهد شد، متعلق به سپرده‌ گذاران است و در هماهنگی با مرجع قضایی این اموال به عادلانه‌ ترین شیوه، قیمت‌گذاری و از محل آنها سپرده‌ها پرداخت می‌شود. بدیهی است پرداخت‌ها در این مرحله به صورت علی‌الحساب بوده و در صورت شناسایی اموال و دارایی‌های جدید، مبالغ دیگری نیز علاوه بر علی الحساب پرداختی بین سپرده‌ گذاران تقسیم

خواهد شد.  در جریان رسیدگی به مسائل پیش آمده برای مؤسسه اعتباری کاسپین، فرشتگان به عنوان بزرگترین تعاونی زیر مجموعه آن بود و با توجه به حجم بالای سپرده‌ گذاران این تعاونی که تا مرز ۵۰۰ هزار نفر می‌رسند، تعیین تکلیف سپرده‌گذاران آن در اولویت قرار گرفت.

رونقی
|
-
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
0
1
با سلام .در اردبیل تمامی شعبه ها از جمله شعبه ای که به عنوان محل پرداخت اعلام شده بود از خیلی وقت پیش بسته است تکلیف ما چیست؟
کاسپینی مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
0
0
با دولت تدبیر و امید 100 روزه دوم ریاست جمهوری معلوم خواهد شد.............
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری