کد خبر: ۲۱۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
کمیسیون امنیت ملی:
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای ضمن تقدیر و حمایت از اقدام موشکی سپاه پاسداران در دیرالزور سوریه تاکید کرد: ایران مرحله جدید و بسیار مهمی را در مقابله با تروریست‌های مورد حمایت آمریکا و هم پیمانان منطقه ای این کشور آغاز کرد.

 

به گزارش تجارت امروز ، در بخشی از بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که امروز - دوشنبه - منتشر شد، آمده است: خداوند متعال را شکرگزاریم که یک بار دیگر با دستان توانمند فرزندان غیور و انقلابی این ملت بزرگ نیروهای متخصص هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار نظامی این ملت در انظار جهانیان و در مقابله با پدیده شوم تروریسم با نمایش گذاشته شد.

این کمیسیون یادآور شد: بدون تردید با این اقدام به هنگام و هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که هدیه ارزشمندی به خانواده‌های معظم شهدای حادثه تروریستی اخیر و همه ملت بزرگ ایران بود، جمهوری اسلامی ایران مرحله جدید و بسیار مهمی را در مقابله با تروریست‌های مورد حمایت آمریکا و هم پیمانان منطقه ای این کشور آغاز کرد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این پیام تصریح کرد: پیام آشکار این اقدام اضافه بر ضربه مهلکی که بدنه شجره خبیثه داعش و دیگر گروهک‌های تروریستی، در مرکز آن ها در خاک سوریه دیرالزور وارد شد هشدار جدی به حامیان تروریست ها بود که هر گونه طراحی و توطئه آنها از این به بعد اضافه بر این که در داخل قدرتمندانه سرکوب خواهد شد، در صدها کیلومتر دورتر از خاک ایران اسلامی سرکوب خواهد شد.

در این بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: پیام دیگر این اقدام ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کنگره آمریکا بود که ما هیچگونه ارزشی برای این مصوبات ضدایرانی کنگره قائل نیستیم .

این کمیسیون یادآور شد: در کنار پاسخ قاطع مجلس شورای اسلامی به کنگره آمریکا که ان شاءالله بعد از تعطیلات مجلس با ارائه طرح مقابله با اقدامات آمریکا انجام خواهد شد، هیچگونه فشاری از طرف آمریکا و طرح‌های تحریم های جدید که نقض آشکار برجام نیز هست، خللی در اراده فولادین نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران در بالا بردن توان بازدارندگی حملات احتمالی دشمن نخواهد گذاشت.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این بیانیه تاکید کرد: امروز بخش کوچکی از این توانمندی از توان گسترده مقابله با این توطئه‌ها به نمایش گذاشته شد.

این کمیسیون ضمن تقدیر و سپاس فراوان از این اقدام انقلابی، حمایت قاطعانه و گسترده خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه نیروهای مسلح، امنیتی و اطلاعاتی اعلام کرد.

ه گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاه های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریست های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

سپاه پاسداران اعلام کرد که «پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه کاملا روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.»

منبع : ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری