کد خبر: ۲۱۴۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اتمام و تحویل واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید کشور به جز استانهای البرز و تهران تا پایان دولت یازدهم خبر داد.

به گزارش تجارت امروز ، محسن نریمان در حاشیه افتتاح پروژه های مسکن مهر پردیس با اشاره به اینکه هم اکنون 40 هزار واحد مسکن این شهر به مرحله نازک کاری رسیده است و در پاسخ به تسنیم، اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه خدمات زیربنایی، روبنایی، محوطه سازی و آماده سازی اکثر واحدهای دارای معارض امسال تکمیل و تحویل می شوند.

وی با بیان اینکه اشکالات ما در حوزه مسکن مهر بیشتر نرم افزاری است تا سخت افزاری، گفت: تا پایان عمر دولت یازدهم در شهرهای جدید تمامی استانهای کشور به جز البرز و تهران واحدهای مسکن مهر به اتمام می‌رسد.

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه البته تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به همکاری متقاضیان در پایبندی متقاضیان به تعهدات(تکمیل سهم آورده) منوط است تصریح کرد: متقاضیانی را داریم که سقف آورده آنها از 8 میلیون تومان تجاوز نکرده درحالی که باید تاکنون بالای 30 میلیون تومان آورده خود را تکمیل می‌کردند.

نریمان وجود متقاضیان غیرموثر را عاملی برای تحت تأثیر قرار گرفتن پروژه های مسکنم هر اعلام و اظهار کرد: فاز 8 پردیس را به صورت تپه ماهور تحویل ما دارند که پس از ساخت و ساز واحدها بهترین نام یعنی اسامی کوه ها را برای آنها استفاده کردیم.وی بیان کرد: امروز پیمانکاری را داریم که بالای 95 درصد ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر را با پول خود انجام داده اما متأسفانه هنوز مسئله وام این پیمانکار حل نشده است.مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچین در خصوص پروژه های فاز 9 قدیم نیز گفت: جلسات مختلفی برای حل مشکلات این فاز انجام شده و طی هفته های گذشته نیز تعدادی از واحدهای این فاز برطرف شده است.

منبع : تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری