کد خبر: ۲۳۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴

توضیح نیروی انتظامی در رابطه با مرگ دو کولبر

نیروی انتظامی ضمن اظهار تاسف و تاثر از جان سپردن این دو شهروند بااشاره به اینکه موضوع فوق هیچ ارتباطی به بحث کولبری و مناطق و معابر مشخص شده برای تردد کولبران نداشته. بار دیگر تاکید می‌نماید، پلیس بر سر امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد.
توضیح نیروی انتظامی در رابطه با مرگ دو کولبر
به گزارش تجارت امروز؛ سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پلیس بر سر امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد و در واقع مردم بر ما نمی‌بخشایند.

سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد؛ دو شب گذشته، در نیمه‌های شب و دردل تاریکی، مرزبانان هنگ مرزی شهرستان بانه متوجه ورود افرادی از مناطق ممنوع و نقاط قرمز امنیتی مرز به داخل کشور می‌شوند که با اخطار و هشدارهای پی در پی و تیراندازی هوایی سعی بر جلوگیری از استمرار تردد غیرقانونی آنان می‌کنند که در سایه بی‌توجهی آنان؛ باتوجه به حساسیت منطقه و سوابق تهدیدات امنیتی گذشته به جهت پیشگیری از هر نوع پیشامد ضدامنیتی؛ ناگزیر مبادرت به تیراندازی نموده که تعدادی از آنان متواری و متاسفانه دو نفر جان خودشان را از دست می‌دهند و در بررسی‌های بعدی مشخص می‌گردد این دو نفر از شهروندان همان منطقه و حامل محموله مواد محترقه بودند.

نیروی انتظامی ضمن اظهار تاسف و تاثر از جان سپردن این دو شهروند بااشاره به اینکه موضوع فوق هیچ ارتباطی به بحث کولبری و مناطق و معابر مشخص شده برای تردد کولبران  نداشته. بار دیگر تاکید می‌نماید، پلیس بر سر امنیت مردم هرگز مماشات نخواهد کرد و در واقع مردم بر ما نمی‌بخشایند هرگونه کوتاهی در این حوزه را و اساساً فلسفه وجودی مرزبانان هر کشوری حراست و صیانت و پاسداری از سرحدات مرزهای آن کشور است، یادمان باشد بخش اعظمی از امنیت جاری در بستر جامعه علی‌رغم تمام تهدیدات ضدامنیتی مرهون هوشیاری و تلاش مرزبانان کشورمان می‌باشد. /ایلنا
نظر شما