کد خبر: ۲۵۳۶۸
تعداد بازدید: ۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
157 خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و از آنها 21 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
دستگیری چند صد مجرم طی 24 ساعت اخیر!
به گزارش تجارت امروز؛ رئیس پلیس پایتخت از اجرای عملیات رعد۳ در ۲۴ ساعت گذشته با استفاده از پتانسیل نیروهای جمعی شامل کلانتری‌ها و سرکلانتری‌ها خبر داد و گفت: در این عملیات ۳۸۴ نفر خرده‌فروش مواد مخدر، سارق و مالخر دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت به اجرای طرح رعد3 در سطح شهر تهران اشاره و اظهار داشت: با تلاش مأموران کلانتری‌های تهران بزرگ و در راستای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و ارتقای سطح امنیت و عمومی پلیس پیشگیری فاتب، مأموران کلانتری‌ها و سرکلانتری‌ها در 24 ساعت گذشته با هماهنگی مقام قضایی نسبت با اجرای 155 حکم ورود به منزل و مخفیگاه مجرمان اقدام نمودند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تأکید کرد: در همین راستا 157 خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و از آنها 21 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی گفت: 277 نفر سارق و مالخر نیز دستگیر شدند و 86 دستگاه خودروی سرقتی، 49 دستگاه موتورسیکلت، 41 دستگاه انواع دوچرخه و 391 دستگاه انواع گوشی همراه کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد پلیس پایتخت در خصوص کشف انواع کالای قاچاق گفت: 8925 قلم انواع کالای قاچاق شامل دارو به ارزش 500 میلیون تومان، پوشاک خارجی به ارزش 120 میلیون تومان و پارچه قاچاق به ارزش 50 میلیون تومان به‌دست آمد.

سردار رحیمی به کشف قابل‌توجه انواع سلاح سرد شامل شمشیر، قمه و چاقوی ضامن‌دار اشاره و خاطرنشان کرد: ارزش ریالی اقلام کشف‌شده 120 میلیارد ریال است. /فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری