کد خبر: ۲۵۴۶۱
تعداد بازدید: ۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مدت 10 روز گذشته با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پیچیده چند طرح مقابله با قاچاقچیان را تحت‌عنوان عملیات محرم در سیستان و بلوچستان اجرا کردند.
کشف ۷ تن مواد مخدر در جنوب شرق ایران
به گزارش تجارت امروز؛ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۷ تن انواع موادمخدر، مقادیری سلاح و مهمات و چند خودرو قاچاقچیان در چند عملیات جداگانه در روزهای اخیر از قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد.

سردار «محمد قنبری» در جمع خبرنگاران در ستاد پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مدت 10 روز گذشته با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پیچیده چند طرح مقابله با قاچاقچیان را تحت‌عنوان عملیات محرم در استان اجرا کردند.

وی ادامه داد: این طرح با همکاری قرارگاه عملیاتی عمار و پلیس سراوان و ایرانشهر اجرا شد که در قالب آن دو قاچاقچی به هلاکت رسیده و 10 قاچاقچی نیز دستگیر شدند و مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با تأکید بر این‌که در این عملیات‌ها شماری خودرو از قاچاقچیان کشف و ضبط شده افزود: در این مدت با تلاش نیروهای جان‌برکف انتظامی 7 تن انواع مواد مخدر شامل هروئین فشرده(کراک)، شیشه، مرفین، هروئین، حشیش و تریاک کشف شد.

قنبری تصریح کرد: خوشبختانه امروز در پی اشراف اطلاعاتی نیروهای ما در جنوب شرق کشور، قاچاقچیان به‌طور کامل رصد می‌شوند و هیچ مخل قانونی از چشمان تیزبین نیروی انتظامی در امان نیست. /ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری