کد خبر: ۲۶۰۳۸
تعداد بازدید: ۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
ماموران پلیس در پنج روز گذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق به شناسایی و دستگیری ۸۰ نفر از عاملین تیراندازی در سطح استان خوزستان شدند.
۸۰ تن از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز در خوزستان دستگیر شدند
به گزارش تجارت امروز؛ فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری۸۰ نفر از عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز در سطح خوزستان خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس در پنج روز گذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق به شناسایی و دستگیری ۸۰ نفر از عاملین تیراندازی در سطح استان خوزستان شدند.

وی افزود: ماموران پلیس در قالب تیم‌های تخصصی و عملیاتی با به کارگیری شگردهای فنی و علمی مخفیگاه ۸۰ نفر از عاملان تیراندازی را در سطح استان شناسایی و پس ازهماهنگی با مراجع قضایی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار عباس‌زاده اظهار کرد: در نتیجه عملیات‌های انجام شده در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری کشف وضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شدند، تأکید کرد: نیروی انتظامی مصمم است با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیرانداز‌ی‌های غیرمجاز آسایش شهروندان را برهم می‌زنند به صورت قاطعانه برخورد نماید. /ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری