کد خبر: ۲۶۳۳۳
تعداد بازدید: ۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
یک مسئول سازمان غذا و دارو ضمن توصیه اکید به مردم برای مصرف لبنیات صنعتی، درباره استفاده از دستمال کاغذی در سرشیرهای سنتی توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش تجارت امروز ، رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی با منشاء دامی و دریایی درخصوص استفاده از دستمال کاغذی به منظور حفظ ضخامت و سفتی سرشیرهای سنتی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، به مردم اطمینان خاطر داد با توجه به چرخه چند لایه و دقیق نظارت ای که بر تمامی واحدهای تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو  وجود دارد عملاً احتمال وقوع چنین تخلفی به صفر می‌رسد.
علی اکبر دادمهر افزود: با توجه به آنکه یکی از ابزار‌های نظارتی  این سازمان خود مردم و مصرف کنندگان هستند اگر مورد مغایر با ضوابطی در حوزه فرآورده‌های غذایی بویژه در مورد خاص واحدهای سنتی مشاهده می‌کردند می‌توانند پس از ارائه نمونه از شاکی یا شاکیان، نام و آدرس تولیدکننده موضوع را با اداره کل امور غذایی، آرایشی و بهداشتی یا معاونت‌های غذا و داروی دانشگاهها در میان بگذارند و تردیدی نداشته باشند که این سازمان در مقوله سلامت بنا را بر جدیت در اقدام گذارده است.
وی در پایان توصیه کرد: علی رغم آنچه مردم می‌پندارند توصیه کارشناسان بهداشت و سلامت ضمن تاکید بر افزایش مصرف زیاد لبنیات، استفاده بیشتر از محصولات صنعتی است چرا که سلامت آنها کاملاً مورد تايید است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری