کد خبر: ۲۶۳۷۳
تعداد بازدید: ۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
ساعت ۷ صبح امروز حادثه واژگونی خودرو در کمربندی ورامین ـ. پیشوا به سامانه ۱۲۵ ورامین اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو و تیم نجات ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی ورامین به محل حادثه اعزام شدند.
خودرو پژو ۲۰۶ سرنشین هایش را حبس کرد +عکس
به گزارش تجارت امروز؛ سخنگوی آتش‌نشانی ورامین گفت: بر اثر واژگونی یک خودروی پژو ۲۰۶، دو سرنشین خانم داخل خودرو محبوس شدند.

بهنام کرمانی با اعلام خبر واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ در کمربندی ورامین ـ. پیشوا درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۷ صبح امروز حادثه واژگونی خودرو در کمربندی ورامین ـ. پیشوا به سامانه ۱۲۵ ورامین اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو و تیم نجات ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی ورامین به محل حادثه اعزام شدند.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با سه سرنشین خانم به هنگام حرکت در مسیر به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از واژگونی و برخورد با گاردریل‌های مسیر، در محل متوقف شده بود.
 
وی ادامه داد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان یکی از سرنشینان از داخل خودرو خارج شده، اما دو سرنشین دیگر همچنان داخل خودرو محبوس بودند که آتش‌نشانان به سرعت ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و پس از دقایقی با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی موفق شدند دو سرنشین محبوس شده را از داخل خودرو خارج کنند.
 
کرمانی تصریح کرد: هر دو سرنشین که دچار مصدومیت شده بودند برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند، در پایان پس از بازگشایی معبر و انتقال خودرو به حاشیه امن، محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و عملیات در ساعت ۷:۴۱ پایان یافت.
  خودرو پژو ۲۰۶ سرنشین هایش را حبس کرد +عکس
خودرو پژو ۲۰۶ سرنشین هایش را حبس کرد +عکس

خودرو پژو ۲۰۶ سرنشین هایش را حبس کرد +عکس
منبع:تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری