کد خبر: ۲۶۴۶۰
تعداد بازدید: ۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
میرمیر روستايي در 10 كيلومتري سرپل ذهاب است که پس از دو شب گذشتن از زلزله هنوز هیچ گونه امدادی در این منطقه انجام نشده است

به گزارش تجارت امروز ،  روستای میرمیر در 10 کیلومتری سرپل ذهاب نیازمند امدادرسانی است با گذشت دو شب از وقوع زلزله هنوز هیچ گونه امدادی در این منطقه انجام نشده است؛ تعدادی از مردم زیر آوارها محبوس هستند.

خبرنگار اعزامی فارس از همدان به منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب در استان کرمانشاه، وضعیت زلزله‌زدگان در برخی مناطق و به ویژه روستاها مناسب نیست و زلزله‌زدگان درخواست کمک‌های فوری دارند؛ در این میان روستای میرمیر روستایی در 10 کیلومتری سرپل ذهاب است که پس از وقوع زلزله تا امروز هنوز هیچ‌گونه امدادرسانی به این منطقه نشده است.

در روستای میرمیر با 30 خانوار تاکنون با تلاش اهالی روستا دو کشته و 6 مجروح از زیر آوار بیرون آورده شدند و تعدادی نیز هنوز گرفتار و مدفون در زیر آوار هستند.

اهالی روستا خواستار توجه امدادرسانان و مسوولان به این منطقه و اعزام نیروهای امدادی و ارسال آب و غذا هستند؛ دو شب از وقوع زلزله گذشته و اهالی روستا در سرمای هوا بدون وسایل گرمایشی، چادر و لباس گرم شب را صبح می‌کنند.

به گفته اهالی روستا دام‌های اهالی نیز در زیر آوارها مانده است و کاری از دست اهالی برای آوار‌برداری برنمی‌آید؛ روستای میرمیر نیازمند امدادرسانی اضطراری است.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری