کد خبر: ۲۶۴۷۱
تعداد بازدید: ۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
مردم کرمانشاه، مردمی هستند که 8 سال بارسنگین جنگ را بر دوش کشیدند و حماسه آفریدند؛ حالا وقت آن است که دولت و ملت همه با هم در کنار این مردم بایستند.
زلزله کرمانشاه بدتر از حد تصور
به گزارش تجارت امروز؛ اولیا علی‌بیگی که در استان کرمانشاه زندگی می‌کند؛ می‌گوید: آسیب‌زدایی از مردم زلزله زده نیازمند بسیج همگانی‌ست.

اولیا علی‌بیگی (رئیس هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور) در ارتباط با زلزله کرمانشاه گفت: در جریان این زلزله، آحاد مردم آسیب‌های جدی مالی و جانی دیده‌اند.

این مقام صنفی کارگری که ساکن کرمانشاه‌است، با تاکید بر این که آسیب‌زدایی و رسیدگی به مشکلات زلزله‌زدگان، نیازمند بسیج همگانی‌ست؛ ادامه داد: مسئولین بایستی به مشکلات اساسی مردم توجه بیشتری بکنند؛ گرچه به نظر می‌رسد مسئولان این بار از ابتدای جریان با مردم همدردی کردند؛ اما وضعیت دلخراش‌تر از آنی‌ست که تصور کنیم و باید به مردم و نیازهای ابتدایی آنها بیشتر توجه شود.

علی‌بیگی افزود: همین غم زلزله و مصیبت‌زدگیِ از دست دادن عزیزان و تباه شدن زندگی،  برای فراهم آوردن مشکلات روحی برای مردم استان کرمانشاه کفایت می‌کند؛ حداقل نیازهای ضروری مردم تامین شود تا به غم و رنج آنها به خاطر بی‌غذایی یا بی‌سرپناهی یا سرما اضافه نشود.

این فعال کارگری در پایان گفت: مردم کرمانشاه، مردمی هستند که 8 سال بارسنگین جنگ را بر دوش کشیدند و حماسه آفریدند؛ حالا وقت آن است که دولت و ملت همه با هم در کنار این مردم بایستند و قبل از آغاز بارندگی‌های شدید و وخامت اوضاع جوی، کمبودهای اساسی و اولیه‌ی آنها را برطرف کنند. /ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری