کد خبر: ۲۶۴۷۳
تعداد بازدید: ۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
برای من فرقی نمی‌کند چه در ایران و یا چه در آمریکا، اگر قبول کردم که برایشان برد بگیرم به طور حتم با دقایق گل برایشان برد می‌گیرم.
اسرار سحر و جادو در مکالمه با یک جادوگر فوتبالی!
به گزارش تجارت امروز؛ بحث جادوگری این روز‌ها با فوتبال ما عجین شده و در این میان یکی از این جادوگران که سابقه کار در فوتبال ما را داشته در این باره توضیحاتی را بیان کرد.

جادوگری که دست به اقداماتی در فوتبال ما زده گفت: جادوگری تنها در فوتبال نیست و می‌تواند در هر علمی باشد. من فقط در فوتبال گا‌هی پول می‌گیرم. کار‌های مردمی من هیچ کدام پولی نیست یعنی نمی‌توانم پول بگیرم و اصلا این کار را نمی‌کنم.

او ادامه داد: برای من فرقی نمی‌کند چه در ایران و یا چه در آمریکا، اگر قبول کردم که برایشان برد بگیرم  به طور حتم با دقایق گل برایشان برد می‌گیرم. برای ۲ بازی به یکی از آقایان در فوتبال برنامه دادم و حتی برنامه ۲ بازی را هم با دقایق گل به او تحویل دادم. به طور حتم می‌توانید از او بپرسید تا او به شما اعلام کند. داخل ایران هم با خیلی ها کار کردم. در جام جهانی 2006 آلمان هم کار کردم حتی برای خود کشور آلمان و حتی برای وسترن سیتی هم کار کرده ام.

او افزود: برق شیراز را هم می‌توانیم قهرمان کنیم البته با فاصله، چون می‌دانم که با این علم به محض اینکه تیم را در دست بگیرد می‌تواند این تیم قهرمان شود. البته  شما اگر با لیگ برتر هم بخواهید با برق شیراز در همین لیگ یک بازی کنید باید بدانید هر تیمی نمی‌تواند برق شیراز را شکست دهد مگر اینکه تیم منچستر یونایند بخواهد بیاید که برق شیراز را شکست دهد که البته آن تیم هم نمی‌تواند شکست دهد مگر اینکه یک تساوی از برق بگیرد.

این جادوگر بیان کرد: اگر قرار باشد امروز که شنبه است و شما در روز پنج شنبه یک گل بخورید من آن بازی را طبق اصول خودم پیش می‌برم و اجازه نمی‌دهم با لطف خدا گل بخورید. اگر خواستید ببینید که آن گل را می‌خوردید برایتان در بازی نشان می‌دهم. به طور مثال می‌گویم نگاه کنید دقیه ۴۰ یا ۴۲ هنگام توقف و زمان خطر گل را نگاه کنید که در این صحنه قرار بوده گل بخورید. باید از ۱۰ بازی حداقل ۹ برد داشته باشید. البته یک بازی هم شاید باختید بالاخره منم آدمیزاد هستم و ممکن است اشتباه کنم. زمانی هست شما نزد فرگوسن هم بروید او اعلام می‌کند که در نظر دارد طبق استاندارد برایتان کار کند، اما او تلاش می‌کند تمام بازی هایتان را ببرید و در این میان بازی‌هایی هست که مد نظر دارید ببازید و هم مساوی می‌شود./ باشگاه خبرنگاران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری