کد خبر: ۲۶۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در کانال تلگرامی خود از دوباره مطرح شدن موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران در مجلس خبر داد.
دلیل رسیدگی نکردن به پرونده املاک نجومی چیست؟
نماینده مردم تهران در مجلس ازدوباره مطرح شدن موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران در مجلس و طرح سوال از وزیر کشور خبر داد.

به گزارش تجارت امروز، محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس در کانال تلگرامی خود از دوباره مطرح شدن  موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران در مجلس خبر داد.

صادقی ضمن انتشار تصویری از کاربرگ (سوال از وزیر) نوشته شده است:"سؤال دکتر محمود صادقی و 17 نماینده دیگر تهران از وزیر کشور که در دستور هفته آینده مجلس قرار دارد."

بر اساس تصویر منتشر شده، از رحمانی فضلی سوال خواهد شد که علت تعلل وزارت کشور در بررسی موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران چیست؟ و نماینده سوال کننده هم شخص محمد صادقی است و نامی از 17 نماینده دیگر منتشر نشده است.

در شرح سوال از وزیر کشور پرسیده شده که چرا در بررسی املاک تعلل کرده است و بررسی را به کسی ارجاع داده است که نام خودش هم در  فهرست سازمان بازرسی کل کشور وجود دارد!

 آمده است: از وزیر کشور انتظار می رود در حیطه مسولیت خود نسبت به مقابله با تخلفات احتمالی و مقابله با فساد تعلل ننمایند. در این ارتباط حسب اطلاعات موجود، وزیر محترم کشور رسیدگی به واگذاری املاک را به کسی ارجاع کرده است که نام او در فهرست سازمان بازرسی کل کشور وجود دارد. علاوه بر آن یکی از مدیران خوشنام و پاکدست یعنی معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را که در خصوص تخلفات شهرداری موضع انتقادی داد از سمت خود برکنار نموده است. چرا وزیرمحترم کشور در بررسی و پیگیری موضوع واگذاری املاک در شهرداری تهران تعلل می‌کند. /ایلنا

دلیل رسیدگی نکردن به پرونده املاک نجومی چیست؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: