کد خبر: ۲۶۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
در ساعت ۱۲: ۳۰ امروز پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر مشاهده یک دستگاه خودروی سرقتی«کاپرا» در شهرستان الوند بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند.
جزئیات تیراندازی امروز در قزوین
به گزارش تجارت امروز؛ معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین از تیراندازی در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای خبر داد.

سرهنگ «حمید محبعلی» در بیان جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۲: ۳۰ امروز پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر مشاهده یک دستگاه خودروی سرقتی«کاپرا» در شهرستان الوند بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: با حضور مأموران و اجرای طرح مهار، خودرو شناسایی و دستور ایست صادر که راننده خودرو با مشاهده مأموران با تغییر مسیر به سمت بلوار آیت‌الله خامنه‌ای شهرستان قزوین گریخت.

معاون عملیات استان قزوین افزود: سارق خودرو در ادامه تعقیب و گریز و تیراندازی پلیس شهرستان البرز، مقابل پلیس شهرستان قزوین قرارگرفته و با دور زدن و تغییر مسیر مجدد به‌صورت خلاف جهت متواری و پس از برخورد با خودروی پلیس شهرستان البرز متوقف شد که در ادامه، سارق از غفلت راننده خودروی دیگری سوءاستفاده کرده و با آن خودرو از محل متواری شد.

این مقام مسئول با اشاره به رها کردن خودروی موردنظر در جاده منتهی به بیدستان توسط سارق، خاطرنشان کرد: مقادیری کالای قاچاق در خودروی توقیفی کشف که موضوع در دست بررسی پلیس قرار دارد.

محبعلی تصریح کرد: با تدابیر ویژه پلیس قزوین تلاش برای دستگیری سارق متواری ادامه دارد. /ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: