کد خبر: ۲۶۷۱۲
تعداد بازدید: ۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
در این چند روز بست‌نشینی این سه نفر، محمود احمدی‌نژاد چند بار در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حضور یافت و در سخنانی از بست‌نشینان حمایت کرد.
بست‌نشینی سه یار احمدی‌نژاد هم تمام شد
بست نشینان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کردند که موقتا به بست‌نشینی خود در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) پایان دادند.

به گزارش تجارت امروز، در بخشی از متن اطلاعیه حمید بقایی، علی‌اکبر جوانفکر و حبیب‌الله جزءخراسانی آمده است:« تا فراهم شدن شرایط مقتضی، بست‌نشینی در این مکان شریف را به طور موقت متوقف می‌نماییم.»

حمید بقایی، علی‌اکبر جوانفکر و حبیب‌الله جزءخراسانی از صبح چهارشنبه هفته گذشته (۲۴ آبان) با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در اعتراض به آنچه تظلم‌خواهی در روند رسیدگی قضایی پرونده خود می‌خواندند بست‌نشینی خود را آغاز کرده بودند. این در حالی بود که صبح همان روز سومین جلسه رسیدگی به پرونده حمید بقایی معاون رییس دولت دهم بدون حضور وی برگزار شد. دومین جلسه رسیدگی به پرونده بقایی ۳۰ مهرماه برگزار شد که با حواشی همراه بود.

روز جمعه (۲۶ آبان) بقایی و همراهانش در اطلاعیه شماره ۲ خود از مقام معظم رهبری درخواست کردند که آیت‌الله سیدمحمود هاشمی‌شاهرودی را برای رسیدگی به ادعاها و اتهامات مربوط به آنها مامور کنند.

در این چند روز بست‌نشینی این سه نفر، محمود احمدی‌نژاد چند بار در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حضور یافت و در سخنانی از بست‌نشینان حمایت کرد.

تعدادی از موافقان بست نشینان هم در این چند روز به سخنرانی در این مکان مقدس پرداختند اما درگیری‌ها و حواشی دیروز (شنبه) باعث شد تا تصمیم ترک موقت بست‌نشینی توسط یاران احمدی‌نژاد اتخاذ شود. /ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری