کد خبر: ۲۶۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
وقتی از رضایی درباره الگویش سوال شد او اینگونه پاسخ داد: تیری هانری، جوانی‌ام را در تماشا کردن ویدئو‌های او در یوتیوب سپری کردم و هدف نهایی من حضور در آرسنال است.
کاوه رضایی: می خواهم به آرسنال بروم!
مهاجم ایرانی شارلوا در گفت و گو با سایت RTBF بلژیک صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

به گزارش تجارت امروز، کاوه رضایی که فصل خوبی را با استقلال پشت سر گذاشته اکنون به مهره اصلی خط حمله شارلوا بلژیک تبدیل شده و تا پایان نیم فصل اول موفق به ثبت شش گل شد.

گفت‌وگوی کاوه رضایی با سایت RTBF بلژیک را در ادامه می‌خوانید:

"ترک کردن ایران ریسک بود، اما این مورد زمانیکه شما در لیگ خودتان هم تیم عوض می‌کنید وجود دارد. من بدون بازنگری پیشنهاد به شارلوا آمدم؛ برای سپری کردن لحظات شاد، برای رشد تیم و من با تیم رشد خواهم کرد."

نیکولاس پنتو، دروازه‌بان 36 ساله شارلوا، درباره عملکرد رضایی گفت: او یک مهاجم کامل است. ما در آماده سازی سریع کاوه متوجه شدیم او به دنبال دیده شدن است، او می‌دود، به طور مداوم تلاش می‌کند، رسانه‌ها را از پیش رو برمی‌دارد و بسیار بازیکن ارزشمندی برای ماست.

Gaetan Hendrickx، هم تیمی رضایی، درباره مهاجم ایرانی گفته: کاوه به خوبی با ترکیب هماهنگ شده، او در حال یادگیری دروس فرانسوی است، او بسیار متوسط است و او همیشه به دنبال یادگیری و بهبود شرایط موجود است.

وقتی از رضایی درباره الگویش سوال شد او اینگونه پاسخ داد: تیری هانری، جوانی‌ام را در تماشا کردن ویدئو‌های او در یوتیوب سپری کردم و هدف نهایی من حضور در آرسنال است.

پی‌یر یِوس هندریکس، مدیرعامل باشگاه شارلوا هم درباره جذب ستاره سابق استقلال عنوان کرد: به خدمت گرفت کاوه رضایی آسان نبود چون باید منتظر می‌ماندیم تا قرارداد او با استقلال به پایان برسد چون اگر می خواستیم رضایی را زودتر به خدمت بگیریم قیمت به خدمت گرفتن او برای ما بالاتر تمام می‌شد.

منبع: ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: