کد خبر: ۲۶۷۹۴
تعداد بازدید: ۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
یک عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما فقط تصمیم گرفتیم که گرشاسبی را به خاطر این که به مسائل باشگاه آشناست به سرپرستی باشگاه بگذاریم.
جایگزین مدیرعامل پرسپولیس هنوز معرفی نشده است
یک عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که هنوز برای جایگزینی طاهری تصمیمی گرفته نشده است.

به گزارش تجارت امروز، محمدرضا حاجی بیگی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا برای جایگزینی طاهری تصمیمی گرفته شده است یا خیر؟ گفت‌: خیر. صراحتا می‌گویم که ما با هیچ کس و گروهی هنوز برای جایگزینی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس صحبتی نکرده‌ایم.

او درباره ادامه مدیرعاملی طاهری در باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: طاهری چندین بار استعفا داده‌ اما استعفای ایشان پذیرفته نشده است. امروز هیچ صحبتی درباره این که طاهری از باشگاه خواهد رفت یا نه نشد. درباره جایگزینی طاهری نه باشگاه، نه وزارتخانه شخصی را انتخاب نکرده است.

حاجی‌بیگی ادامه داد: ما فقط تصمیم گرفتیم که گرشاسبی را به خاطر این که به مسائل باشگاه آشناست به سرپرستی باشگاه بگذاریم.

او درباره بدهکاری باشگاه و این که علی دایی گفته پرداخت بدهی‌ها انجام نشده نیز توضیح داد: قطعا کارهایی که باید می‌شد صورت گرفته است. اگر پرونده‌ای که هم در این باره مفتوح است، به خاطر قطعی نبودن رای صادره بوده است و کارهایی که باید می‌شده صورت گرفته است. آقای دایی عضو خانواده پرسپولیس است و یقینا مشکلی با باشگاه ندارد و اگر انتظار و حقی دارند هنوز تعیین تکلیف نشده و باید در محاکم در این باره حکمی صادر شود تا باشگاه هم تعهدش را پرداخت کند.

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره پرونده پرسپولیس با باشگاه ریزه اسپورت بیان کرد: طارمی حکمش مشخص است و امکان فرجام برای این حکم هم کم است. وکیل باشگاه درباره حق باشگاه در حال پیگیری است و فکر می‌کنم رای مثبتی بگیریم. باشگاه در کارهای قانونی پشت سر بازیکنانش سفت و محکم می‌ایستد اما درباره کارهای غیرقانونی نمی‌توانیم اقدامی انجام دهیم.

حاجی‌بیگی در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس با بازیکنی که می‌دانست با ریزه‌اسپورت قرارداد داشته قرارداد جدید امضا کرده است؟ گفت: کاملا این موضوع را رد می‌کنم. طبق بررسی‌های انجام شده طارمی قبلا با پرسپولیس قرارداد داشته و قرارداد بعدی با این بازیکن منعقد نشده است.

وی هم‌چنین درباره مطالبات بازیکنان خارجی پرسپولیس نیز اظهار کرد: الحمدلله ما توانستیم بخشی از این بدهی‌ها را پرداخت کنیم البته این پرداخت‌ها تمام و کمال نبوده اما به نسبت مواردی که مشخص کرده بودیم بخش زیادی از این بدهی‌ها پرداخت شده است. پرداخت‌هایی که ضرب‌الاجل داشت و فوری بود انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

او درباره تمدید قرارداد با برانکو نیز گفت: با برانکو نیز قرارداد تمدید خواهد شد. مذاکرات با او انجام شده و صحبت‌های‌مان را با برانکو انجام داده‌ایم. خود برانکو علاقه‌مند است که در پرسپولیس بماند. هیات مدیره هم با این موضوع موافق است و هواداران هم از عملکرد او راضی هستند پس مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

حاجی بیگی در پاسخ به این سوال که وقتی مدیرعامل استعفا داده است، برانکو با چه کسی مذاکره کرده است؟ خاطرنشان کرد: در همه مسائل هیات مدیره و خود وزارتخانه حرف اول را می‌زند. وقتی هیات مدیره مصوبه‌ای را تعیین کند، مدیریت موظف است که آن مصوبه را دنبال کند. حالا اگر مدیرعاملی باشد یا نباشد، فرقی نمی‌کند. پیش از این هم خود آقای طاهری پیگیر تمدید قرارداد با برانکو بوده‌اند و توافقات انجام شده است.

او در پایان درباره رفتن یا ماندن بیرانوند در پرسپولیس تصریح کرد: اصلا درباره رفتن بیرانوند صحبتی نشده است. باید این صحبت‌ها به صورت مکتوب مطرح شود و کادر فنی مشخص کند که بیرانوند می‌خواهد از پرسپولیس برود اما هیچ موضوعی هنوز مطرح نیست. حتی آن تیمی هم که گفته می‌شد به دنبال جذب بیرانوند است اعتراف کرد که ما چنین موضوعی را مطرح نکردیم. /ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری