کد خبر: ۲۷۷۰۲
تعداد بازدید: ۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰
مراسم فروش پیراهن کاپیتان فقید پرسپولیس به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور در مشهد برگزار شد.
فروش پیراهن هادی نوروزی به نفع زلزله‌زدگان
مراسم فروش پیراهن هادی نوروزی به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش تجارت امروز،  این مراسم با حضور پیشکسوتان و بازیکنان از جمله محمد پنجعلی، حسن روشن، مهرداد میناوند، خداداد عزیزی، حسین بادامکی، هادی طباطبایی، محمد نوازی، رضا ناصحی، بابک حاتمی، رضا حقیقی و با حضور مردم در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

خداداد عزیزی گفت: جا دارد از همشهری‌های عزیزم تشکر کنم که در این مراسم حضور پیدا کردند. امیدوارم روح هادی نوروزی با برگزاری این مراسم خوشحال شده باشد و امیدوارم خانواده‌شان شرایط خوبی داشته باشند.

در ادامه محمد پنجعلی گفت: خیلی خوشحال هستم که در شهر مشهد حضور دارم. باید به این موضوع اشاره کنم که دو سال از فوتبال خود را در این شهر سپری کردم و مدیون مردم مشهد هستم. هادی نوروزی همیشه در بین ما بوده است و  او را هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد.

رضا ناصحی کاپیتان تیم فوتبال پدیده گفت: خیلی خوشحالم که در این مراسم خیرانه شرکت کردم. باید این موضوع را عنوان کنم که هادی نوروزی یکی از ورزشکاران اخلاق‌مدار بود که در این چند سالی که روبه‌روی ایشان بازی کردم، همواره اخلاق را در ورزش رعایت کرده بود.

حسین بادامکی اظهار کرد: هیچ وقت هادی نوروزی را از یاد نخواهیم برد. خصوصا برای من که چند سال با این بازیکن اخلاق‌مدار هم‌بازی بودم و باید این خانواده او بدانند که هادی نوروزی همواره در قلب ما جا دارد.

حسن روشن پیشکسوت استقلال نیز در این مراسم گفت: ابتدا جا دارد به این موضوع اشاره کنم که تمام بازیکنانی که در کنار ما نیستند جایشان خالی است و امیدوارم هادی نوروزی از این مراسم خوشحال شده باشد.

هادی طباطبایی گفت: زمانی که هادی از بین ما رفت، به همراه تیم ملی المپیک در مسابقه‌های آسیایی حضور داشتیم ولی اخبار و شرایطی  که مردم در کنار هادی نوروزی بودند را رصد می‌کردیم و خیلی از این موضوع ناراحت شدیم. باید به این موضوع اشاره کنم که نباید هانی نوروزی را فراموش کنیم و این پسر باید بداند که پشتوانه‌ای دارد. خیلی سخت بود که پرسپولیس قهرمان شود ولی نگذارند هانی نوروزی کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد.

هانی نوروزی پسر هادی نوروزی هم در این مراسم با ابراز خوشحالی از اینکه در بین مردم مشهد حضور دارد گفت: چند سالی بود که به این شهر سفر نکرده بودم و قطعا می‌دانم پدرم دوستان زیادی در این شهر دارد. امیدوارم با فروش این پیراهن به مردم زلزله زده کمک کرده باشیم.

محسن قهرمانی پیشکسوت فوتبال داوری نیز گفت: امثال هادی نوروزی در فوتبال ما کم هستند و باید این موضوع را بدانیم که هادی نوروزی از نظر اخلاقی یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایران بود که خیلی زود از این دنیا رفت و مانند این بازیکن کمتر بازیکنی دیده می‌شود که شرایط اخلاقی هادی نوروزی را داشته باشد. /فروش 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری