کد خبر: ۳۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۳
هاکان گروشو ایده ای جالب را ارائه داده است که می تواند آینده خودروهای برقی و شارژی را نیز متحول کند. در آینده اگر همه خودروها برقی باشند مشکل شارژ کردن آن ها می تواند بزرگترین دردسر بشریت شود ولی با روکش خورشیدی این مشکل از بین خواهد رفت.
روکشی برای شارژ کردن خودروهاباشگاه خبرنگاران: حتما با چادری که روی خودرو می کشند آشنا هستید. معمولا این چادر برای جلوگیری از آسیب دیدگی های جزئی و همچنین کثیف شدن خودرو است اما در آینده چهره ای جدید و جالب به خود خواهند گرفت.

هاکان گروشو ایده ای جالب را ارائه داده است که می تواند آینده خودروهای برقی و شارژی را نیز متحول کند. در آینده اگر همه خودروها برقی باشند مشک شارژ کردن آن ها می تواند بزرگترین دردسر بشریت شود ولی با روکش خورشیدی این مشکل از بین خواهد رفت.

این روکش ها "V-TENT” نامگذاری شده اند و در زمان پارک کردن خودرو تنها کافی است آن ها را روی خودروی خود بزارید تا با نور خورشید انرژی جذب کرده و آن را به خودروی شما منتقل کند. در این حالت هر زمان که خودرو پارک باشد می توان آن را شارژ کرد و درگیری مکانی نیز وجود ندارد.

این شارژرهای روکشی همچنین خودروی شما را از آسیب های مختلف دور می کنند. "هاکان” در مورد ایده خود اظهار کرده است که از آن ها می توان به عنوان محل سوختگیری هم استفاده کرد و حتی گاهی مصارف دیگر هم دارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری