کد خبر: ۳۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶

نیمار پیام عجیب و مبهمی را منتشر کرد

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن پستی را منتشر کرده که گمانه زنی‌های زیادی را درباره احتمال بازگشت او به آبی اناری ها به وجود آورده است.
نیمار پیام عجیب و مبهمی را منتشر کردنیمار به خاطر آسیب‌دیدگی شدیدی که با آن مواجه شد کل فصل را از دست داد و دوران درمان خود را پشت سر می گذارد.

به گزارش تجارت امروز، این بازیکن برزیلی تصمیم گرفت که به شهر بارسلون سفر کند تا گمانه زنی‌های زیادی درباره بازگشت احتمالی او به آبی‌ اناری‌ها به گوش برسد. نیمار هم‌چنین پست عجیب و ابهام آمیزی را منتشر کرد که بدون شک به این گمانه زنی ها دامن خواهد زد.

او عکسی از خود در کنار مسی را منتشر کرد و زیر آن نوشت: وقتی که با مسی هستم چیزهای بزرگی برای من رخ می‌دهد. خبرهای بیشتری در این بار به شما خواهم داد. منتظر بمانید و به هوش باشید.

نیمار در سفر خود به اسپانیا از هم تیمی های سابق خود دیدن کرد. او در تابستان بود که تصمیم گرفت آبی‌ اناری‌ها را ترک کند و با 222 میلیون یورو راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود.

او در این تیم فرانسوی نتوانسته انتظارات را بر آورده کند و خبرهای زیادی درباره بازگشت او به بارسلونا به گوش می‌رسد. البته رئال مادرید هم مشتری جدی نیمار است و باید دید که او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع: خبر فارسی

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما