کد خبر: ۳۷۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شد/ عکس

: پسربچه 7 ساله هنگام بازی مقابل خانه‌شان در شهر قدس به‌طرز مرموزی ناپدید شد.
امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شد/ عکس

به گزارش تجارت امروز، دایی این کودک در تشریح جزئیات ماجرا گفت: خواهر زاده‌ام به نام امیر علی حدود ساعت هفت و نیم بعداز ظهر پنجشنبه - 20 اردیبهشت- با پسرخاله‌اش در کوچه بازی می‌کرد. اما ساعتی بعد خواهرزاده دیگرم هراسان به خانه آمد و گفت امیرعلی گم شده است.

پسر کوچولو مدعی شد با امیرعلی در حال بازی بودند اما وقتی برای چند دقیقه سرگرم بازی شده دیگر امیر علی را ندیده است. پس از آن ما بلافاصله به کلانتری قلعه حسن خان مراجعه کردیم و بعد هم به پلیس آگاهی رفتیم. اما با گذشت سه روز هنوز امیرعلی را پیدا نکرده‌ایم.

دایی امیرعلی ادامه داد: هنگامی که کوچه و خیابان‌های اطراف خانه را برای پیدا کردن امیر علی می‌گشتیم منشی درمانگاهی که سر خیابان قرار دارد به ما گفت که امیرعلی را در حال گریه کردن جلوی در این مرکز دیده است اما وقتی دقایقی بعد برگشته تا او را به داخل درمانگاه ببرد خبری از او نبوده است.

به گفته خانواده امیرعلی، وی هنگام بازی پیراهن طوسی و شلوار سرمه‌ای برتن داشته است.در حال حاضر جست و جو برای یافتن این کودک 7 ساله از سوی پلیس ادامه دارد.

سرهنگ مهدی سرپناه، معاونت اجتماعی انتظامی غرب استان تهران گفت: «گزارش ناپدیدشدن این کودک ساعت 10 شب پنجشنبه به پلیس داده شد. با توجه به حساسیت موضوع مأموران پلیس شهر قدس بلافاصله وارد عمل شدند و تمامی درمانگاه‌ها، مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و خانه اقوام این خانواده و همچنین دوربین‌های مداربسته منطقه را مورد بررسی قرار دادند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.»

/رکنا

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما