کد خبر: ۳۷۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹

نوسازها در منطقه دو پایتخت با چه قیمتی به فروش می‌رسند؟+جدول

سقف و کف قیمت آپارتمان نوساز و کلیدنخورده در منطقه ۲ تهران در معاملات نیمه اول اردیبهشت ماه ۶ میلیون و ۶۶۰ تا ۱۹ میلیون تومان است.
نوسازها در منطقه دو پایتخت با چه قیمتی به فروش می‌رسند؟+جدول

به گزارش تجارت امروز،  منطقه ۲ طی دست‌کم یک‌سال گذشته همواره در زمره ۶ منطقه پرمعامله تهران قرار داشت اما میزان معاملات در این منطقه در فروردین‌ماه با افزایش قابل توجهی روبه‌رو شد به نحوی که سهم این منطقه از کل معاملات مسکن در ماه گذشته با منطقه ۴ برابر شد و هر دو در رتبه دوم قرار گرفتند. در ماه گذشته ۴/ ۸ درصد از معاملات مسکن در منطقه ۲ تهران صورت گرفت و به این ترتیب رتبه منطقه ۲ به لحاظ حجم خرید و فروش مسکن ارتقا یافت. منطقه ۲ از طرفی یکی از مناطقی است که افزایش قیمت مسکن در چند ماه اخیر در معاملات آن کاملا محسوس بوده است. بر این اساس مالکان آپارتمان‌های نوساز همچنان انتظار افزایش قیمت دارند و به همین خاطر قیمت‌های پیشنهادی خود را بالاتر از قیمت آخرین معاملات اعلام می‌کنند. از این رو لازم است متقاضیان خرید ملک در این منطقه پیش از انجام معامله در جریان تازه‌ترین قیمت‌های مسکن در محله‌های مختلف این منطقه قرار بگیرند.

داده‌های سامانه اطلاعات بازار املاک ایران حاکی است کف قیمت آپارتمان نوساز و کلیدنخورده در منطقه ۲ تهران در معاملات اردیبهشت‌ماه ۶ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان مربوط به آپارتمان ۹۷ مترمربعی واقع در خیابان شادمان بوده است. همچنین گران‌ترین واحد نوساز در این منطقه در نیمه اول اردیبهشت، واحد ۱۷۲ مترمربعی واقع در محله سعادت‌آباد، خیابان شبنم بوده است که به بهای مترمربعی ۱۹ میلیون تومان به فروش رفت. منطقه ۲ علاوه‌بر محله‌های گران‌قیمت و لوکس مانند شهرک غرب و سعادت‌آباد، محله‌های میان‌قیمت همچون ستارخان، آلستوم، دریان‌نو و محله‌های با قیمت مناسب‌تر مانند چوب‌تراش، تیموری، طرشت و خوش شمالی را نیز در خود جای داده است.

 

 

07-02

 

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما