کد خبر: ۳۷۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱

گرمای وحشتناک خودرو جان دو نوزاد پنج ماهه را گرفت +فیلم

در یک تراژدی نوزاد 5 ماهه و خواهر دوقلویش که تصادفا توسط مادرشان در خودرو رها شده بودند بر اثر گرمای زیاد و حمله قلبی جان باختند.
گرمای وحشتناک خودرو جان دو نوزاد پنج ماهه را گرفت +فیلم

به گزارش تجارت امروز، بی احتیاطی عجیب یک مادر آمریکایی موجب مرگ یک نوزاد 5 ماهه و خواهر دوقلویش شد. این دو نوزاد که تصادفا توسط مادر خود در خودرو رها شده بودند در اثر گرمای شدید داخل خودرو دچار حمله قلبی شدند و جان باختند. پلیس محلی آمریکا اگرچه احتمال می دهد این حادثه تصادفی بوده باشد اما تحقیقات خود  در این خصوص را آغاز کرده است.

سرهنگ "فرانک کارپنتر" از دپارتمان پلیس منطقه چسترفیلد آمریکا گفت که جسد این دو کودک در خودروی والدین آنها در ویرجینیا پیدا شد. او به رسانه های محلی گفت " مرگ این کودکان عمدی نبوده است." سرهنگ کارپنتر در خصوص مدت زمانی که این کودکان در خودرو رها شده بودند از ابراز نظر خودداری کرد.

بنا به گفته این رئیس پلیس آنها پس از حضور در محل حادثه دریافتند که این دو کودک در اثر حمله قلبی جانشان را از دست داده اند. بنا به گزارش سازمان هواشناسی منطقه دمای هوا در روز سه شنبه در این منطقه به 30 درجه سانتی گراد رسیده بود. این در حالی است که در یک روز آفتابی با دمای 21 درجه سانتی گراد، دمای داخل خودرو در مدت تنها یک ساعت به 40 درجه سانتی گراد می رسید.


/باشگاه خبرنگاران جوان

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما