کد خبر: ۳۷۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۳

مربی تیم ملی فوتسال بانوان: هرجا می‌روم خشکسالی می‌شود!

آن قدر پاداش طلب داریم که نمی‌دانم کدامش را بگویم. در مسابقات بانوان نیز به بازیکنان ۱۲۰۰ دلار دادند اما به من ۳۵۰ دلار پول تو جیبی تعلق گرفت.
مربی تیم ملی فوتسال بانوان: هرجا می‌روم خشکسالی می‌شود!
به گزارش تجارت امروز؛ مربی تیم ملی فوتسال بانوان با اشاره به مطالباتش بابت پاداش تیم‌های مختلف از فدراسیون فوتبال گفت: امروز سالروز قهرمانی با زیر ۲۰ سال‌هاست اما هنوز پاداش را نداده‌اند.

علی صانعی مربی تیم ملی فوتسال بانوان، درباره حضورش در این تیم در حالی که بارها به پیشنهاد فدراسیون فوتبال پاسخ منفی داده بود، توضیح داد: همانطور که می‌دانید بنده در بخش آقایان سرمربی تیم ملی المپیک جوانان و مدیرفنی تیم بزرگسالان هستم و قرار نبود با تیم ملی بانوان به تایلند بروم. صحبتش وجود داشت اما فرصت نداشتم که کنار تیم باشم. فدراسیون چند گزینه دیگر نیز به جز من داشت. ما تمرین‌های تیم ملی زیر ۱۸ سال (المپیک) را برگزار می‌کردیم و قبل از رفتن به ایتالیا ناگهان به من گفتند با بانوان باید به تایلند بروم، من نیز به خانم مظفر گفتم می‌توانم فقط در مسابقات در خدمتشان باشم.

او افزود: به هر حال این ماموریتی بود که فدراسیون به ما داد و دو، سه هفته در خدمتشان بودیم. با یک روز تاخیر به تایلند رفتم و خدا را شکر نتیجه خوبی هم حاصل شد، مبارکشان باشد. بعد از سوت پایان بازی فینال نیز کارمان با این تیم تمام شد و عملا کاری با آنها نداریم.

تیم ملی فوتسال بانوان که با قهرمانی در آسیا سهمیه المپیک جوانان را کسب کرده نمی‌تواند به این مسابقات برود چرا که مسئولان برگزاری، اعلام کرده‌اند از بین آقایان و بانوان تنها یک تیم می‌تواند اعزام شود. بنابراین تیم علی صانعی که از سال گذشته تشکیل شده، در اولویت قرار گرفته است.

علی صانعی درباره این موضوع نیز توضیح داد: ما تابع فدراسیون فوتبال هستیم. هر کدام از تیم‌ها بروند فرقی نمی‌کند. به هر حال فدراسیون تصمیم گرفته که آقایان بروند چون تیممان قوی‌تر و بهتر است. ما از مرداد ماه سال گذشته استعدادیابی را آغاز کردیم و تیممان نیز چهار ماه پیش شکل گرفته است. فکر می‌کنم تیم آقایان سازمان یافته‌تر است اما در هر حال ورزش کشور هر تصمیمی بگیرد، تابعش هستیم.

مربی تیم‌های ملی فوتسال ایران که پاداش معوقه زیادی از فدراسیون فوتبال دارد، گفت: آن قدر پاداش طلب داریم که نمی‌دانم کدامش را بگویم. در مسابقات بانوان نیز به بازیکنان ۱۲۰۰ دلار دادند اما به من ۳۵۰ دلار پول تو جیبی تعلق گرفت. ما هر جا برویم خشکسالی می‌شود (باخنده). با این حال قول دادند در تهران هم پاداش بدهند. معتقدم به این بازیکنان باید به لحاظ مادی و معنوی رسیدگی کنند تا در ادامه راه، انگیزه بگیرند و بقیه هم تشویق شوند که به فوتسال بیاند. ضمن این که فوتسال بانوان پتانسیل کسب سکوی جهانی دارد.

صانعی در پایان خاطرنشان کرد: دقیقا سه شنبه ۲۵ اردیبهشت، سالروز قهرمانی ما با تیم زیر ۲۰ سال در جام ملت‌های ۲۰۱۷ آسیا در تایلند بود اما پاداش بازیکنان پرداخت نشده است. از قهرمانی آسیای بزرگسالان هم سه ماه گذشته و فعلا تا یک سال جا دارد. در چنین وضعیتی پاداش بانوان را نمی‌دانم چه زمانی خواهند داد.

/ایسنا
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما