کد خبر: ۳۷۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳

مورینیو: رئال مادرید نمی‌تواند رونالدو را بفروشد

فعلا به سرمربیگری تیم ملی پرتغال فکر نمی‌کنم.
به گزارش تجارت امروز؛ پیش بینی‌ها در زمستان و تابستان گذشته خروج کریستیانو رونالدو از رئال مادرید بود، اما خوزه مورینیو معتقد است که این احتمال اکنون به پایان رسیده است.

خوزه مورینیو پیش بینی می‌کند اگر مهاجم سابق منچستریونایتد، رئال مادرید را ترک کند، به احتمال زیاد به لیگ آمریکا یا مسابقاتی نظیر آن می‌رود.

سرمربی منچستریونایتد به روزنامه پرتغالی رکورد گفت: من معتقدم که رئال مادرید نمی‌تواند او را بفروشد، ممنوع است. رونالدو باید تا لحظه‌ای که او را مجبور به رفتن می‌کند در رئال بماند و یک سال در آمریکا یا هرجایی که تصمیم دارد بازی کند چون درب‌های خروج فعلا بسته است.

یونایتد در حال حاضر تصمیم ندارد رونالدو را به لیگ انگلیس انتقال بدهد اما مورینیو می‌گوید اگر چنین اتفاق رخ بدهد سخت است که به آن پاسخ رد بدهد: فکر نمی‌کنم. همه مردمی که سابقه رونالدو در یونایتد را می‌دانند، اگر باشگاه امکان خرید او را داشته باشد بعید به نظر می‌رسد که رونالدو جواب منفی بدهد.

او درباره اینکه شاید روزی سرمربی تیم ملی پرتغال شود، پاسخ داد: من یک بار تا آستانه این اتفاق هم رفتم اما رئیس باشگاه رئال مادرید(فلورنتینو پرز) اجازه نداد، زیرا او فکر کرد که موقعیت مربی رئال با تیم ملی سازگار نیست. من به سرمربیگری در تیم ملی زمانی فکر می‌کنم که از روزمرگی خسته شوم. سه بازی در یک هفته، هفت جلسه تمرینی در هفته و یک ماه آماده سازی پیش از شروع فصل در حال حاضر فاکتورهایی هستند که از آنها خسته نمی‌شوم.

/ایلنا
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما