کد خبر: ۳۷۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴

عاملان تیراندازی در اهواز دستگیر شدند

در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع 3 فقره تیراندازی در یکی از محلات اهواز، بلافاصله دستورات ویژه را به اکیپ‌های عملیاتی صادر شد.
به گزارش تجارت امروز؛ رئیس پلیس امنیت عمومی استان خوزستان از دستگیری 4 نفر ازعاملان تیراندازی در اهواز خبر داد.

حسن حیدری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع 3 فقره تیراندازی در یکی از محلات اهواز، بلافاصله دستورات ویژه را به اکیپ‌های عملیاتی صادر شد. 

وی ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی عاملان تیراندازی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه تعداد 4 نفر را در این رابطه دستگیر کردند که ضمن اعتراف به بزه ارتکابی، انگیزه خود را اختلاف ملکی و قبلی اعلام کردند. 

رئیس پلیس امنیت عمومی استان خوزستان یادآور شد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد یک قبضه سلاح کلاش به همراه 2 تیغه خشاب، 60 عدد فشنگ مربوطه، 2 قبضه سلاح شکاری و 2 دستگاه خودرو که در تیراندازی‌ها از آنها استفاده شده بود کشف شد.

حیدری با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به درگیری مسلحانه و تیراندازی اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند، افزود: پلیس امنیت عمومی مصمم است تا با مخلان و برهم‌زنندگان نظم و آسایش شهروندان با جدیت برخورد کند.

/فارس
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما