کد خبر: ۳۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰

حذف سید جلال و وریا باور نکردنی است

اینکه سرمربی تیم ملی بر روی نام یکسری از بازیکنان تیم ملی خط بکشد حق داشته و کسی نمی تواند مانع او در این خصوص شود، اما حذف دو بازیکن یاد شده تعجب بر انگیز است.
به گزارش تجارت امروز؛ «سید هادی طباطبایی» دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران، معتقد است: حذف «سید جلال حسینی» و «وریا غفوری» از فهرست نهایی تیم ملی باور نکردنی است و قابل هضم نیست.

طباطبایی روز یکشنبه با بیان اینکه البته در انتخاب بازیکن برای تیم های ملی همواره اتفاقات سلیقه ای و بعضا فنی نیز تاثیرگذار است گفت: اینکه سرمربی تیم ملی بر روی نام یکسری از بازیکنان تیم ملی خط بکشد حق داشته و کسی نمی تواند مانع او در این خصوص شود، اما حذف دو بازیکن یاد شده تعجب بر انگیز است.
وی با اشاره به عملکرد مطلوب این دو بازیکن در تیم های باشگاهی شان و تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، اظهار داشت: این دو بازیکن در کسب عناوین قهرمانی تیم های باشگاهی خود نقش اصلی و کلیدی را برعهده داشتند و عالی بودند از طرف دیگر در رقابت های مرحله گروهی انتخابی جام جهانی همواره عضو ثابت ترکیب تیم ملی بودند بر این اساس خط کشیدن بر روی نام این دو بازیکن در این شرایط بحث برانگیز است!
دروازه بان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: از این رو معتقدم این دو بازیکن درعین شایستگی از تیم ملی کنار گذاشته و این مساله ضمن اینکه باعث تعجبم شد، مرا هم شوکه کرد.
وی با طرح این سئوال که «کارلوس کی روش» با چه متر و معیاری این دو بازیکن را از فهرست تیم ملی کنار گذاشته است ،ادامه داد: به طورحتم کی روش برای این تصمیم دلایل خاص خود را دارد، اما ای کاش این دلایل را عنوان می کرد تا شاید کارشناسان و هواداران نیز از آن مطلع و حرف و حدیث های ایجاد شده به پایان می رسید.
مربی اسبق تیم فوتبال امید ایران اضافه کرد: این دو بازیکن مغموم ترین بازیکنان تیم ملی بوده و شرایط روحی نامطلوبی دارند.
به اعتقاد وی، قرار گرفتن نام این بازیکنان در فهرست استند بای تیم ملی نیز به منزله گمراه کردن افکار عمومی است چرا که این دو بازیکن به لحاظ روحی هم اکنون شرایط نامطلوبی پیدا کرده و در زمان باقی مانده تا آغاز رقابت های جام جهانی نیز نمی توانند از فشار روحی این موضوع رهایی یابند.
وی بار دیگر تاکید کرد: هنگامی که می گوییم این دو بازیکن به هرلحاظ آماده بازی درجام جهانی بودند بدان معنی است که دو بازیکن از جمع بازیکنان حاضر در فهرست تیم ملی حق شان نبوده که در این فهرست باشند و حق دیگری ضایع شده است.

/ایرنا
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما